Не дамо вкрасти Вашого голосу!

Для перемоги на виборах, важливо не тільки здолати 5-відсотковий бар’єр, а й захистити голоси виборців. Саме над цим ми працюємо останні кілька післявиборчих днів.

Опираючись на дані відразу кількох паралельних підрахунків голосів виборців, можемо стверджувати, що Українська Галицька Партія впевнено проходить до Львівської обласної ради та щонайменше 39 рад ОТГ області. Ми чекаємо на офіційні результати.

Але вчора отримали інформацію про МОЖЛИВІ ФАЛЬСИФІКАЦІЇ результатів виборів, які готують відразу кілька політсил.

“Виборче законодавство змінилося, і відтак процес підрахунку голосів виборців також став набагато складнішим. Він триває дуже повільно і, на жаль, не так прозоро, як має бути у демократичній країні. Тільки вчора до територіальної виборчої комісії розпочали привозити протоколи. І відразу ж – повідомлення про підготовку фальсифікацій і намагання применшити результат Української Галицької Партії”, – каже голова Львівської обласної організації Української Галицької Партії Іван Щурко.

Українська Галицька Партія закликає всіх учасників виборчого процесу дотримуватися норм українського законодавства і в жодному разі не допускати протизаконних дій.

Особлива відповідальність, як і особлива підозра, – на президентській партії “Слуга народу”. Саме її представники по президентській вертикалі мають за обов’язок гарантувати чесне та вільне волевиявлення виборців, захист прав і свобод українців та законність виборчого процесу.

Ми чесно пройшли не одну виборчу кампанію, ми готові діяти і діємо при кожному порушенні норм закону. Нагадуємо, що за фальсифікацію виборчого процесу в Україні передбачено позбавлення волі терміном від семи до десяти років (ст. 158 Кримінального кодексу). І закликаємо медіа, моніторингові організації, правоохоронні органи та прокуратуру пильно стежити та реагувати на всі випадки можливих порушень!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]