Науковці, активісти та політики об’єднуються, щоб діяти спільно

Українська Галицька Партія та активісти громадських організацій і просто небайдужі мешканці Галича  на Івано-Франківщині днями підписали меморандум про співпрацю. До ініціативи долучилися і співробітники національного заповідника “Древній Галич”, серед яких Андрій Чемеринський, Ігор Креховецький та Олег Іваночко. Підписанти вже окреслили стратегію і конкретні кроки подальшої взаємодії. 

“Я – корінний галичанин. Мене болить просто спостерігати, як роками не вирішуються проблеми в нашому містечку і нашому краї. Маю досвід життя і роботи закордоном, тому маю певні думки, як мала би розвиватися місцева громада”, – говорить координатор ініціативної групи, підприємець та громадський активіст Олег Савчук.

Чоловік пояснює, що вони з колегами довго придивлялися до різних політсил, а зупинили свій вибір на Галицькій Партії, бо бачать її активну діяльність на місцях.

“Ми раді, що знані у Галичі люди поділяють цінності, які сповідує наша партія, та готові до спільної праці на благо славного княжого міста і Галицького краю”, – говорить голова районного осередку УГП Павло Лодин.

Запрошуємо до співпраці активістів, експертів, небайдужих громадян у різних містах i селах. Приєднуйтеся до нашої команди! Долучитися можна, заповнивши анкету у нас на сайті. Або ж приходьте в наші громадські офіси. Будемо раді поспілкуватися і почути ваші ідеї та пропозиції.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!