Наша команда у Ходорові

У маленьких містечках та селах вибори відбуваються зовсім по-іншому, ніж в обласних центрах. Люди не хочуть читати газет, приходити на зустрічі, слухати якісь аргументи. Вибирають за інерцією. Переважно тих, хто вже багато років сидить у владі. Можливо, так безпечніше. Але так точно не вдасться зробити змін у регіоні. У складних виборах у Ходорові брала участь і наша партія. Ми отримали непоганий результат – 6,63%.

Маємо тепер трьох представників у місцевій раді. Хоча пропонували мешканцям три десятки нових і достойних кандидатів. Ми багато чого зрозуміли за ці вибори і тепер будемо діяти по-новому. Отож, наші представники  – Олег Бончинський, Руслан Александрович та Андрій Філатов.

Крім самого Ходорова, до об’єднаної громади увійшло 41 село, а своїх кандидатів до місцевої ради висунули 11 українських партій.

Щодо організації виборчого процесу в день виборів, то голосування, підрахунок голосів та здавання протоколів до територіальної виборчої комісії, як зазначають спостерігачі, відбувалися з безліччю порушень. Деякі виборці проголосували, не маючи зі собою жодних документів, деякі голосували по закордонних паспортах. До ТВК члени комісії привозили незапаковані списки виборців, без доданих необхідних документів і заяв про голосування “на дому”.

При виявлені порушень члени дільничних комісій виправляли помилки в коридорі, де, за потреби, з’являлися необхідні підписи всіх членів комісії. Зрозуміло, що й печатка комісії перебувала не на дільниці в сейфі, як того вимагає закон, а в кишені голови чи заступника ДВК.

Причина більшості порушень – відсутність попередніх навчань членів комісій та елементарне незнанням Закону. В окремих випадках члени комісії навіть дивувалися, не підозрюючи, що вони щось роблять неправильно. Виникає питання: чи не за таким же шаблоном працюють члени виборчих комісій у галицьких селах та містечках від виборів до виборів?

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]