Відкритість по-підволочиськи: як мер проігнорував активістів

Нещодавно громадська активістка  та наша партійка Віта Салко підняла питання про загрозу закриття залізничної станції у її містечку. Зробила конкретні кроки для вирішення цього питання. Проте мер її проігнорував – на обговорення цього питання із представниками залізниці пані Віту не впустили. Як розвивалися події – читайте у матеріалі.

(фото - Вікіпедія)
Залізнична станція у Підволочиську

Послугами підволочиського вокзалу користуються жителі всього району. Це один з найдоступніших способів дістатися до Тернополя. Тут зупиняються як електрички, так і поїзди далекого сполучення. Проте кілька місяців у громаді ширилась інформація, що вокзал планують закрити. Зрозуміло, що люди занепокоїлись. Просто чекати – теж не вихід. Тому Віта Салко, громадська активістка та координаторка Центру громади Підволочиська, відправила інформаційний запит до Міністерства інфраструктури і поцікавилася, чи справді залізничну станцію у Підволочиську планують закривати. Відповідь була чіткою – зупиняти чи обмежувати роботу вокзалу не будуть.

“Для нас робота залізничної станції – це питання життя самого Підволочиська. Тому ми не стали чекати, поки нас поставлять перед фактом. І були раді отримати відповідь, що станція буде працювати у звичайному режимі”, – розповідає Віта Салко.

Здавалося, історія закінчилася добре – хвилюватись нема причин. Але нещодавно до нашої партійки Віти Салко зателефонували із Тернопільського відділення Укрзалізниці. І повідомили, що проблеми у роботі станції таки є. Щоб їх вирішити, у Підволочиськ поїхав начальник відділення. Запланували обговорення з головою громади. На зустріч представники Укразалізниці як активну мешканку, котра тримала це питання на особистому контролі, запросили і нашу Віту.

Проте місцева влада не планувала робити обговорення публічним. Тому Віту Салко просто не впустили на зустріч, зухвало зачинивши перед нею двері. 

Віта Салко

“Мене хвилює, чи буде працювати наша залізнична станція. Але ще більше  хвилює непрозорість місцевої влади. Вже зараз вона переконує, що вирішить усі проблеми з вокзалом. І це добре, коли від дій громадських активістів у влади прокидається бажання щось робити. Але ми говоримо публічність, відкритість та прозорість влади. Про спільні дії і спільний результат на благо громади. Очевидно, Підволочиську до цього ще далеко. Люди мають знати, чим займаються чиновники. І, звичайно, впливати на прийняття рішень!, – наголошує Віта Салко.

 

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]