Найменша, але найкраща

Чи ефективно працюють львівські депутати у Ратуші? Це вирішили з’ясувати рух “Чесно” та Комітет виборців України. Вони залучили більше 20 експертів і  проаналізували перші 100 днів роботи депутатів у Львівській міській раді.
Результати виявилися доволі несподіваними. Перше місце за більшістю критеріїв отримала нова політична сила – Українська Галицька Партія.
980784_1166681630039301_3272276026184723387_o
“Оцінки експертів були для нас несподіванкою, тому що ми не ставили собі за мету працювати заради експертних оцінок. Ми про це навіть не думали. Але приємно, що і “Чесно” і КВУ визнали нашу діяльність ефективною. Це не дивно, тому що на фоні інших фракцій наша виглядає справді інакше: наші депутати активні, ми активно працюємо над тими проблемами, які є; кожен з наших депутатів має власну думку. В нас немає фракційної диктатури – тиснути кнопки чи не тиснути кнопки. Переважно, кожен сам вирішує, як голосувати, хоча часто наші думки збігаються щодо питань порядку денного. За 100 днів ми вже напрацювали низку стратегічних ініціатив. Деякі з них уже вилилися в формі конкретних документів.sfdgfhjh Зокрема, це праця Юлі Гвоздович як голови регламентної комісії над нещодавно прийнятим регламентом міської ради. Під час цього процесу від Української Галицької Партії ми подали більше 50-и поправок, більшість із яких враховано. Також ми активно працювали над положеннями про комісії ЛМР. Наша освітня ініціативна група разом із депутатами напрацювала проект Положення про благодійні фонди у школах і садочках. Це теж дуже серйозне рішення. Зараз наші депутати працюють над статутом міста. Також за багато ініціатив ми взялися, але вони виявилися доволі складними, і щоб завершити їх успішно, процес праці над ними мусить бути доволі тривалим. Серед них – збереження львівських водойм, історичного архітектурного обличчя міста, наша боротьба з незаконними захопленнями землі. Проблем є багато, і ми відкрито про них говоримо. Ми активні і часом збоку навіть виглядаємо злими, але є найважливіша річ, яку ми ставимо перед собою – це інтерес громади, це дотримання законності і процедур”, – каже голова фракції Української Галицької Партії у Львівській міській раді Тарас Чолій.
Експерти виставляли оцінки за ефективність роботи, виконання обіцянок, публічність, комунікацію з виборцями та послідовність дій.
У рейтингу ефективності роботи Галицька Партія отримала найвищий результат. Така ж оцінка за співпрацю з виборцями і роз’яснення своїх рішень.
Цікавим є те, що Українська Галицька Партія має найменшу фракцію у міській раді, лише 4 депутати, проте обігнала у рейтингу усі великі і розкручені політичні сили.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]