Українська Галицька Партія стає на захист української мови

Українська Галицька Партія пропонує зобов’язати радіостанції, аби їхні ведучі говорили виключно державною мовою та збільшити квоту україномовних для музичних творів до не менше 75% від загального щодобового обсягу трансляції.

Таке звернення у складі свого депутатського запиту голова фракції УГП Тарас Чолій адресував Верховній Раді України, запросивши колег у сесійній залі підтримати його. Депутат закликав проголосувати за такі вимоги і Львівську обласну раду.

УГП вимагає від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення провести перевірку щодо дотримання квот радіостанцій, які ведуть мовлення російською мовою та не дотримуються встановленої квоти українського контенту, і запрошує на наступне пленарне засідання ЛМР представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області Петра Цеголка.

Також фракція оприлюднила заяву Української Галицької Партії на захист української мови в Галичині. Так партія розпочала соціальну кампанію “Геть від Москви!”, перший етап якої триватиме наступні декілька тижнів і містиме низку заходів на захист та промоцію української мови у публічному просторі Галичини.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]