На Тернопільщині зіграли за Кубок Лева

На стадіоні у селі Великі Гаї Тернопільського району футболісти змагались за “Кубок Галицького лева”. Футбольний турнір вже вдруге організовує Українська Галицька Партія. У фіналі зійшлись команди громадської організації “Молода просвіта”, обласної організації Української Галицької Партії та Чортківської організації УГП.

Футбольний поєдинок хоч і був емоційним та драйвовим, та мав дружній настрій.

imgonline-com-ua-Compressed-T4GyjBtH7k4

“Турнір проводиться вдруге. Я всім дякую за участь. Надіюсь, що турнір залишиться традиційним. Через рік до нас приєднаються нові команди, а нині перемогли сильніші”, — зазначив голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії Олег Вітвіцький.

В УГП вважають розвиток спорту одним з пріоритетних завдань. Саме тому партійці постійно беруть участь та самі організовують різноманітні спортивні змагання. Так, в Теребовлі уже традиційно активісти влаштовують силові змагання, в обласному центрі проводять турніри з футболу, у Кременці долучаються до організації перегонів на санкороликах та лижних змагань. Окрім того, партійці долучаються до спортивних подій у місті, беруть участь у забігах, чисельно представили команду УГП на першому тернопільському півмарафоні.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!