На Тернопільщині УГП проведе акцію до Дня Соборності

Усіх охочих 22 січня кличуть у Підволочиськ на річку Збруч

Днями Україна відзначатиме 100-річчя епохальної події. Особливо символічно буде побувати на призбручанських землях на межі Тернопільської та Хмельницької областей. Адже саме по річці Збруч свого часу проходив кордон між УНР і ЗУНР – двома частинами української держави, які злилися воєдино 22 січня 1919 року.

“Особливо гостро питання СОБОРНОСТІ постало у сучасності, коли триває збройна боротьба за повернення тимчасово окупованих територій на Донбасі, проектуються варіанти повернення в лоно України анексованого Криму”, – пояснює голова ТОО УГП Олег Вітвіцький.

Адже саме по річці Збруч проходив кордон між УНР і ЗУНР – двома частинами української держави, які злилися воєдино 22 січня 1919 року.

Тож Українська Галицька Партія вже традиційно запрошує 22 січня у Підволочиськ, де відбудеться акція “Соборність на Збручі”.  Це чудова нагода українцям ще раз задуматись про важливість державності.

“Маленький Збруч у суспільній свідомості постає як символ єдності Західної і Наддніпрянської України. Традиційно всі наші осередки зберуться 22 січня у Підволочиську, щоб утворити живий ланцюг єднання двох берегів Збруча. Маєте бажання і час долучитися до акції разом із нами?Зголошуйтеся! Будемо раді”, – резюмує Олег Вітвіцький.

Тож УГП чекає усіх 22 січня на Збручі – об’єднаємо Україну разом.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]