На Івано-Франківщині презентують працю митрополита Андрея Шептицького

Серія презентацій праці митрополита Андрея Шептицького в області продовжується. І днями команда Українська Галицька Партія. Івано-Франківщина мала цікаве спілкування, змістовну дискусію та духовну бесіду у Снятині, Галичі та Верховині.

Любомир Романчук, заступник голови Політради УГП. Презентація праці А. Шептицького у Снятині.

 

Презентація праці А. Шептицького у Снятині

“Андрей Шептицький – постать, яку важко переоцінити. “Як будувати Рідну Хату” – праця, яка є духовним орієнтиром та дороговказом побудови міцної та спроможної держави”, – вважає Володимир Коземчук, спікер заходу, підприємець, партієць Снятинського РО УГП.

Володимир Коземчук, партієць Снятинської РО УГП. Презентація праці А. Шептицького у Снятині

“Отримати знання людина ще може. А от отримати чесноти, які мали бути виховані ще у дитинстві, набагато складніше. Вважаю, що і постать Шептицького, і саму працю потрібно більше вивчати у школах. Адже у ній – дороговказ, як будувати наше суспільство, державу. А про значення постаті митрополита говорять його добрі справи. І їх багато. Тому примірники праці ми також передаємо і в місцеві бібліотеки”, – каже Людмила Ваврищук (Lyudmyla Vavryshchuk), соціальний педагог, практичний психолог, голова Галицької районної організації УГП під час презентації праці у Галичі.

Людмила Ваврищук, голова Галицької РО УГП. Презентація праці А. Шептицького у Галичі

 

Презентація праці А. Шептицького у Галичі

Вже традиційно заходи відбулися за участю духовенства, громадських діячів, молоді, студентства, освітян, працівників сфери культури, а також інших активних громадян краю.

Презентація праці А. Шептицького у Галичі

“Оскільки ми є політичною організацією, то учасники зустрічі не оминули питань щодо УГП, нашої діяльності, ідеології та команди”, – каже Константин Ванждурак, голова Верховинської РО УГП.

Константин Ванджурак, голова Верховинської РО УГП. Презентація праці А. Шептицького у Галичі

 

Презентація праці А. Шептицького у Верховині

Сьогодні цих людей об’єднали ідеї, моральні принципи та продумані поради митрополита про державне і національне будівництво. Віримо, що завтра ця єдність буде і у розбудові нашої держави.

Презентація праці А. Шептицького у Верховині

Анна ЗОРЯ

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]