Мовна карта закладів – вже у Києві!

Інтерактивну карту Києва, на якій позначені публічні заклади (кафе, магазини тощо), у середині вересня презентували для мешканців столиці активісти і прихильники Української Галицької Партії.

На ній різними кольорами вони позначають ті заклади, в яких українська мова – на першому місці, ті, де її цураються та зневажають, віддаючи перевагу мові окупанта, а також і місця, де частково вже перейшли на державну. Таким чином кияни зможуть обирати, чиїми клієнтами їм бути та де залишати свої гроші. На карті позначено багато закладів, але, звичайно, ще не всі. Тому до ініціативи запрошують долучатися всіх охочих.

На карті позначили заклади, що ігнорують україномовних киян та гостей столиці, а також ті місця, які мають україномовне обслуговування. Активних киян Українська Галицька Партія. Київ запрошують долучатися та інформувати про те, які заклади потрібно додати або де ситуація змінилася.

“Ми в Українській Галицькій Партії переконані, що в час війни Російської Федерації проти України обслуговування іноземною російською мовою є неприпустиме. Всі публічні заклади у столиці України мали б обслуговувати відвідувачів Українською мовою”, – вважає координатор ініціативи Геть_від_Москви!” в Києві Андрій Смолій.  

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!