Молодь йде в політику

Іван Кізюк став головою Тернопільського осередку Галицької Партії

Нещодавно на загальнопартійному З’їзді головою Політради УГП обрали 24-річного пластуна Романа Лозинського. Його заступницею стала молода тернополянка Ірина Яремчук, яка до цього очолювала команду Галицької Партії в обласному центрі. Відтак постало питання: хто ж стане новим головою осередку партії у Тернополі?

Відповідь на нього партійці дали 12 квітня, обравши собі очільником Івана Кізюка. Хлопець є відомим громадським активістом та дієвим партійцем уже три роки. Понад 10 років як член Молодіжного Націоналістичного Конгресу він працює з молоддю, організовує вишкільні табори тощо. Під час важкого протистояння на Революції Гідності Іван був ройовим 14 сотні Самооборони Майдану, яка згодом трансформувалась у громадську волонтерську мережу “Вільні люди”.

Сьогодні в Івана Кізюка за плечима багаторічний досвід соціальної роботи, організаційного вишколу на посаді секретаря Тернопільської міської організації УГП, робота в Тернопільському національному економічному університеті.

“Не варто боятися робити кроки в політику. Думаю, саме зараз настав час для ініціативної молоді. Тому я дякую колегам за висловлений мені кредит довіри. Знаю, що з такою командою нам усе вдасться!”, – каже Іван Кізюк.

Цікаво, що Українська Галицька Партія пропонує зовсім нову для України політичну модель. Замість одного вождя – мультилідерське середовище, де кожен ефективний партієць за декілька років може стати головою партії. Замість популізму і критиканства – експертні групи, які розробляють плани дій у різних сферах. Замість мітингів і протестів – проукраїнські та проєвропейські цінності, які партійці поширюють все далі за межі Галичини. Недарма цю партію експерти називають політичним феноменом.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!