Мобільний паспорт: депутат УГП просить про зручну послугу для людей з інвалідністю

Не розкішшю, а потребою є для осіб із інвалідністю послуга “Мобільна видача документів.

Сьогодні на сесії ЛМР депутат УГП Ігор Дякович звернувся до Державної міграційної служби та в ДП “Документ”, аби ті створили сприятливі та доступні умови для осіб з інвалідністю. А саме – забезпечили безкоштовний виїзд мобільних сервісів до дому клієнтів, котрі мають поважні проблеми зі здоров’ям.

За сам документ особи з інвалідністю мають заплатити стільки ж, як і інші клієнти.

“Мобільна видача документів” вже зараз діє у кількох містах України, зокрема у Львові. За 1863 грн авто приїжджає до клієнта, який без черги здає документи, відбитки пальці, а за певний термін отримує паспорт (закордонний чи український).

Ігор Дякович пропонує цю послугу зробити безкоштовною для “візочників” та для осіб з ампутаціями нижніх кінцівок. За сам документ особи з інвалідністю мають заплатити стільки ж, як і інші клієнти.


“Це дуже важлива ініціатива. Львів міг би стати добрим прикладом для інших українських міст, як справді дбати і підтримувати тих, хто у цьому житті має об’єктивно більше труднощів із пересуванням. Тим більше, що така послуга вже існує. Нам, як депутатам, треба лиш “відкоригувати” її”, – пропонує депутат, котрий водночас є членом гуманітарної комісії ЛМР.

Додамо, що за офіційними даними управління соцзахисту Львова станом на 1-ий квартал 2019 року, у місті зареєстровано 402 особи з ампутацією нижніх кінцівок та 1587 осіб на візку.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]