Міста потребують негайних змін у галузі теплопостачання

Люди в Україні звикли, що партії працюють лише під час виборів. Ставлять намети, роздають газети, клеять плакати. Хочете вірте, хочете – ні, але є в Україні і інші партії. Вони працюють кожного дня. І не під час ток-шоу на центральних каналах, а щодня на зустрічах, виїздах, семінарах. Саме так працює й Українська Галицька Партія.

Партійці спільно з експертами аналізують ситуацію в країні і в містах, розробляють стратегічні бачення розвитку різних сфер і шукають конкретні рішення болючих проблем. Партія ставить перед собою амбітне, але реальне завдання – вже за кілька років мати реальні плани дій у всіх ключових сферах.

Цього року партійці активно працюють із проблемами освіти та економіки. Під особливий приціл потрапили і проблеми теплопостачання. Адже саме тут є багато нарікань мешканців, є серйозні зловживання і складні проблеми.

Економічна група Української Галицької Партії, в складі якої працюють активні партійці, економісти-науковці та експерти, цього року ретельно вивчала проблеми теплопостачання. Досліджували ситуацію і в Україні загалом, і у Львові, Тернополі та Івано-Франківську зокрема. Висновки – дуже невтішні. Треба або негайно почати зміни або міста рано чи пізно чекає колапс.

На останній сесії Львівської міської ради депутати Української Галицької Партії звернулися до мера Львова з вимогою негайно розпочати розробку стратегії теплопостачання міста, а також провести незалежний аудит діяльності теплопостачальних підприємств.

Депутати також провели робочу зустріч на підприємстві, де ще детальніше вникли у суть кожної проблеми. Активісти Української Галицької Партії в Івано-Франківську та Тернополі також розпочали процес переговорів із своїми міськими радами. Партійці переконані, що цей процес буде непростим, проте галузь теплопостачання, на їхню думку, заслуговує особливої уваги. Вже незабаром заплановане проведення низки круглих столів з експертами у сфер теплопостачання, а також оприлюднення плану першочергових дій.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!