Міський голова Львова не вважає освіту пріоритетом для міста

Львів не буде займатися освітою. Це питання держави. Місто може займатися лише ремонтами. Так міський голова Львова Андрій Садовий відповів на пропозицію Української Галицької Партії розробити детальну програму розвитку освіти Львова на найближчі роки. З такою ініціативою фракція УГП виступила під час сесійного засідання 14 липня.

Попередньо Українська Галицька Партія зверталася до Львівської міської ради зі запитом щодо того, чи існує в місті програма розвитку освіти на найближчі роки. Активісти отримали відповідь. І в цьому офіційному документі багато сторінок, проте мало змісту. Основне зрозуміло: програми розвитку освіти у Львові немає. Галузь розвивається хаотично. Робляться ремонти, частково відкриваються дитячі групи, проте усе це відбувається точково, не системно. Про якість навчальних процесів взагалі ніхто не говорить.

Програми розвитку освіти у Львові немає. Галузь розвивається хаотично

Той день, коли Галицька партія запропонувала депутатам підтримати Положення про обіг благодійних коштів у школах та садочках, покав, наскільки складно робити будь-які якісні зміни у Львові, на який опір вони наштовхуються. Проте учасники експертної громадської групи, яка діє в середовищі Галицької партії, кажуть, що це їх не зупиняє. Вони й далі будуть рухатися в цьому напрямі.

“Попри незрозумілу нам позицію міського голови, наша партія вважає освіту пріоритетом”

“Зараз положення активно обговорюють в Києві, інші міста запозичують цей досвід. Для Львова ми вже готуємо ширший документ щодо прав і можливостей батьків у навчальних закладах. Також спільно з експертами, вчителями, батьками, директорами розробляємо бачення стратегічних змін в освіті. Пропонуємо всім зацікавленим депутатам долучитися до цього процесу. Попри незрозумілу нам позицію міського голови, наша партія вважає освіту пріоритетом”, – каже координатор освітнього напряму в Українській Галицькій Партії Віталій Ляска.

Фото www.theodysseyonline.com

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]