У Львові Українська Галицька Партія входить в п’ятірку партій, що перемагають на виборах

У перегонах до місцевих виборів, Українська Галицька Партія з рейтингом 5.5% випередила Слугу народу (4%) та Батьківщину (3.5%). Якби вибори відбулись наприкінці березня цього року, то в Львівську міську раду, окрім УГП, потрапили ще чотири партії:  Європейська Солідарність (33.4%), Самопоміч (19.3%), Голос (12%) та Свобода (9.1%). Такі результати соцопитування сьогодні оприлюднила агенція Фама.

Структура електорального ринку станом на березень 2020 року [гіпотетичні вибори до ЛМР] має такий вигляд:

  • 22,7% – переконаного електорату ;
  • 22,3% – прихильного електорату;
  • 10,4% – спільного електорату;
  • 24,9% – невизначеного електорату;
  • 19,6% – неелекторату (виборці, які не декларують наміру йти на гіпотетичні вибори місцевого рівня).

Довідка

Польові роботи тривали з 27 по 31 березня 2020 року Соціологічною агенцією Fama. Загалом було опитано 800 мешканців Львова, віком від 18 років. Основою вибірки була база респондентів, попередньо зрекрутованих face to face, на основі багатоступеневої пропорційної стратифікаційної вибірки з квотою на останньому щаблі, що є репрезентативною до повнолітнього населення Львова. Опитування проводилось методом телефонного інтерв’ю на основі випадкової однощаблевої вибірки. Загальна вибіркова сукупність була розподілена пропорційно між всіма адміністративними районами міста Львів (6 районів). Дизайном вибірки було передбачено також опитування мешканців м. Винники [включено у структуру Личаківського району], смт Брюховичі [Шевченківський район], смт Рудно [Залізничний район], адже вони також беруть участь у виборах до місцевих органів влади. 

Теоретична похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, не перевищує 3,0% для показників близьких до 25% або 75%, не перевищує 2,1% для показників близьких до 10% або 90%, не перевищує 1,5% для показників близьких до 5% або 95%, не перевищує 0,7% для показників близьких до 1% або 99%.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]