Менеджмент та т-технології: у Тернополі поговорять про медицину майбутнього

У неділю, 17 березня, у Тернополі поговорять про сучасні підходи у роботі медзакладів.

Захід “Медицина майбутнього”, який організовує Українська Галицька Партія.

Що таке сучасна лікарня у світі? Це незалежний медичний центр, який конкурує за пацієнтів. Саме тому тут усі зацікавлені, щоб людині було комфортно, якість послуг покращувалася, щоб лікарі були задоволені зарплатою, постійно вчилися чогось нового.

Що таке українська лікарня? На жаль, ми тільки стаємо на шлях конкуренції між медзакладами. Успішна лікарня – це поки що незвичне словосполучення. Але так, сучасна лікарня має бути також і успішною. Бо тепер держава не буде давати гроші просто так, кошти треба вміти залучити, а потім – вміло і з розумом їх використати.

Для цього медзакладам потрібен якісний менеджмент. Знати, де можна зекономити, а де економити не варто, вміти оптимізувати певні процеси, а десь – запровадити повну або часткову автоматизацію: хай певні послуги стануть можливими через інтернет.

Треба розуміти, що пацієнт – не ворог, а клієнт. А добра команда лікарів потребує нових управлінських навичок. Якісне управління спрощує, здешевлює роботу і зменшує ризики “людських” помилок.

Учасники поговорять про:

  • медичний менеджмент у роботі медзакладу
  • Т-технології в організації роботи медзакладів
  • електронний документообіг
  • клієнтоорієнтована медицина

Для кого зустріч? УГП запрошуєвсіх охочих, але найперше медиків, управлінців, волонтерів.
Ми запрошуємо Вас зустрітися, щоб разом шукати відповіді на всі ці виклики, щоб вчитися разом, знайомитися, радитися і допомагати один одному модернізувати українські лікарні.

Де і коли? Приходьте у неділю, 17 березня на 13:00, на вул. Шашкевича, 8В (7-ий поверх) о
Участь у заході безкоштовна!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]