Мають відбутися системні зміни, щоб жертви Майдану та війни не були марними

Минуло три роки з часу розстрілів українців на київському Майдані під час Революції Гідності. Ці події стали точкою трагічного відліку в історії України.

Саме повалення режиму Януковича запустило механізм зовнішньої агресії на Донбасі та анексію Криму. До сьогодні гинуть кращі українці. За цей час в Україні відбулась повна зміна політичної влади. Пройшли позачергові президентські вибори, парламентські, місцеві.

Однак не відбулося головного, чого очікували українці, – не змінилася докорінно владна верхівка, а найголовніше – принципи управління країною та система влади. Справжні реформи в Україні не реалізовані. Втрачено стратегічно важливий час, коли суспільство надало новій владі кредит довіри для змін в країні. Українська економіка до сьогодні залишається енергозалежною від вугілля Донбасу та російського газу. Корупція модифікувалась, але не зникла. Владна система замкнута для доступу та впливу громадян. Рівень життя народу катастрофічно знизився. Усі ці фактори послаблюють геополітичні позиції України, особливо під час гібридної війни.

Після трьох років тупцювання на місці стало зрозуміло, що банальна зміна облич при владі в існуючій системі не дасть ефекту.

Сьогодні – час переосмислення цінностей та смислів, навколо яких повинна будуватися нова Україна.

Ми переконані, що жодна смерть на Майдані чи на війні з Росією не є марною. Не маємо права опускати руки посеред шляху до справжньої незалежності та побудови сучасної Української держави, де кожен українець є найвищою цінністю.

Українська Галицька партія вважає, що Революція Гідності буде завершена тоді, коли влада функціонуватиме за чітко встановленими принципами на користь українського народу, а не групи олігархів.

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку