Маєш ідеї? Запрошуємо в політику!

У Вас так багато ідей і Ви так хочете змінити світ навколо! Але з ким? Як? Коли? Читайте далі! …На кухні Ви обговорюєте з друзями проблеми вищої освіти в Україні. На обідній перерві Ви переконуєте колег у необхідності реформ в медицині… На всіх забавах Ви починаєте говорити про якусь ідею, а закінчуєте тим, що нема кому в Україні тим займатися…

Впізнали у цих рядках себе? Вам давно пора в політику! Ні? Чому? Бо всі – однакові? Бо нема чесних? Бо всі працюють на олігархів? Бо всі крадуть? Хвилиночку. А чи готові Ви побачити новий феномен? Рух, який будується не згори, а знизу… Партію, де Ви через півроку можете очолити міську організацію, а через рік – ввійти в Політраду. Команду, яка буде чути ваші ідеї,  пропозиції і готова буде допомогти. Не вірите, що таке буває? Ось 3 історії, які є живими прикладами цієї реальності.

Юлія Гвоздович

2222

У вересні Юлі буде 30. За цей час вона вже встигла дуже багато. Кандидат економічних наук, співзасновницяГО “Батьки в дії”, пластунка, випускниця програм Інституту лідерства УКУ, Львівської бізнес-школи, Інституту політичної освіти, учасниця асоціації “Молодь змінить Україну” Благодійного фонду Богдана Гаврилишина. Разом із чоловіком Юля виховує сина Матвія.  

А два роки тому вона прийшла в Українську Галицьку Партію. Сьогодні Юля – депутат Львівської міської ради, голова комісії законності і керівник Львівської міської організації Української Галицької Партії. Усе це – без жодних спеціальних зв’язків, домовленостей та знайомств. Прийшла, спробувала, пішла вперед!

Роман Лозинський

18387193_1416071215130204_502274690_n

Роману – 23 роки. Цього року він захистився на магістерській програмі з публічного управління в Українському Католицькому Університеті. Перед тим навчався в університеті Франка, а також у Вищій політичній школі та на Політичних студіях УКУ. Був керівником “Школи молодої еліти” та стажувався в Парламенті Канади. Пластун, який активно займається партіотичним вихованням дітей та молоді. Роман прийшов у партію, коли йому був 21 рік. Кандидував у депутати міської ради. Був обраний заступником голови Львівської міської організації Української Галицької Партії.

Сьогодні Роман входить до Політичної ради УГП – найвищого органу, який приймає ключові рішення. Також він обраний головою Секретаріату Партії та забезпечує весь внутрішній партійний менеджмент. До цього Роман не мав жодних зв’язків у політиці.

Ірина Моряк

18424504_1416071161796876_107271855_n

Ірині лише 21. Вона народилася в селі Дунаїв Перемишлянського району. Тепер вона активно розвиває свою малу батьківщину, заснувавши ГО “Розвиток краю”. Також бере активну участь у роботі громадської ради при Перемишлянській райдержадміністрації. А ще – вивчає правознавство на  п’ятому курсі Львівського державного університету внутрішніх справ.

У партію Іринка прийшла, коли їй було лише 19. Допомагала на виборах. Займалася юридичною роботою. Координувала заходи, була активним учасником освітньої групи УГП. Сьогодні Ірина працює в Секретаріаті партії, вона координує багато процесів. Раніше дівчина  думала, що партії – це лише для обраних.

Якщо Ви теж хочете спробувати себе в політиці, Українська Галицька Партія запрошує. Маєте ідеї, як змінити вашу галузь, вуз, мікрорайон? Приходьте і спробуємо робити це разом. Тематичні групи, навчання, робота з експертами, можливість реалізувати свої ідеї – це та багато іншого чекає на Вас. Вам просто цікаво дізнатися, що таке політика? Давайте зустрінемося і поговоримо!

Якщо Вам цікаво – реєструйтеся тут.

Наша сила – в нас самих!

підписатись на розсилку новин
+
+

Повідомити про помилку