Маємо попередні результати вчорашніх виборів в ОТГ!

Представники Української Галицької Партії проходять до всіх рад, де політсила висувала своїх кандидатів. Загалом УГП увійшла в трійку лідерів учорашніх виборчих перегонів.

23 грудня відбулися вибори до 78 громад у всіх регіонах, де не було оголошено воєнного стану. Українська Галицька Партія також брала у них участь і отримала представництво у всіх радах нових громад.

За результатами паралельного підрахунку голосів виборців, кандидати від Української Галицької Партії увійдуть у ради Бібрської, Радехівської, Зимноводівської та Лопатинської ОТГ на Львівщині, а також Копичинецької – на Тернопільщині.

Наразі дані паралельного підрахунку УГП такі:

Нагадаємо, що повідомлення про порушення під час виборчого процесу в ЗМІ відучора стосуються саме Бібрської та Лопатинської ОТГ. Про деякі з них повідомляли і наші спостерігачі.

“Цифри важливі! Але значно важливіші ЛЮДИ! Ті люди, які зголосилися бути представниками своїх громад в радах ОТГ, які працювали в штабах і в “полях”, наші дизайнери і журналісти – всі, хто доклав зусиль, щоб став можливим успіх команди УГП! Дякую за спільну працю. Дякую за довіру всім нашим виборцям. Вона є найважливішим містком між нами, який допоможе будувати успішні громади. Нинішня безсонна ніч, повна тривожних повідомлень про фальсифікації та зловживання, повідомлень про перші дані з дільниць, ще не завершилася. Досі триває захист кожного голосу на рівні ТВК і фіксація кожного результату” – каже голова Львівської обласної організації Української Галицької Партії Іван Щурко.

“Нинішня безсонна ніч, повна тривожних повідомлень про фальсифікації та зловживання, повідомлень про перші дані з дільниць, ще не завершилася. Досі триває захист кожного голосу на рівні ТВК і фіксація кожного результату”

На Львівщині УГП брала участь у виборах до Радехівської та Бібрської ОТГ. До Лопатинської та Зимноводівської політсила підтримувала команди самовисуванців. На Тернопільщині Галицька Партія висунула команду до Копичинецької ОТГ.

“З кожним роком, з кожним днем у нашій країні зростає кількість свідомих виборців. Так, нас, звісно, ще не більшість, як би хотілось, проте поступ відчувається. І яскраво помітний він саме на прикладі Української Галицької партії. Партії сильних місцевих команд, україноцентричних цінностей та ефективної координації, яка демонструє якісний електоральний прогрес”, – коментує голова Тернопільської обласної організації УГП Олег Вітвіцький.

Точні результати та прізвища нових депутатів від УГП ми повідомимо відразу, як тільки знатимемо.

Наразі, не враховуючи вчорашніх виборів, у різних місцевих радах Галичини працюють майже вісім десятків депутатів від Галицької Партії.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]