Мар’яна Кузько: “Президенти приходять і йдуть, а нам тут жити”

Мар’яна Кузько – член ради Львівської міської організації, керівник секретаріату Львівської обласної організації.

Минуло два дні після другого туру президентських виборів. Багато тих, хто проголосував за поки що чинного Президента, впадають у відчай. Поясню, чому цього робити не варто.

Коротка інструкція до дії для тих, хто думає, що “все пропало”. Не все! Президенти приходять і відходять, а нам тут жити.

  • Варіант 1 (дієвий): продовжувати робити все те ж, що й робили до того часу. Справ незакінчених точно багато, їх варто втілювати, закінчувати і просувати. Лишати на півдорозі не можна.
  • Варіант 2 (амбітний): згадати, що восени парламентські вибори. Парламент має досить повноважень, щоб вирішити, куди і як ми йдемо. До того часу придивіться уважно до тих, хто захоче ввійти в його склад. Хтось захоче залетіти на хайпі, хтось захоче реваншу, хтось захоче зміцнити позиції, а хтось захоче зробити щось добре. Підтримайте останніх і не кажіть, що у них нічого не вийде (бо грошей нема, зв’язків нема, інфопростору нема – підкресліть близьке) . Найкраще, що можна зробити, то знайти найближчих по духу і спробувати допомогти – знаннями, порадами, системним баченням.
  • Варіант 3 (приземлений): якщо парламентські вибори не для вас, бо всі “вони однакові” і “хай воно горить синім полум’ям”, то восени 2020 року будуть вибори місцеві. Це точно вас стосується. І від того так легко відкараскатись не вийде – бо по вулицях свого міста/села ви ходите щодня, сміття не випаровується, ями сам не латаються, а на майданчику гуляють ваші діти. Оскільки ви із тих 25% активних, можете спробувати взяти відповідальність на себе і взяти участь виборах депутатів/сільських голів/мерів міст. Користі точно буде більше, ніж від суму зараз.
  • Варіант 4 (найпростіший): якщо вас не влаштовує жоден варіант з трьох запропонованих вище, допоможіть тим, хто готовий взятись за будь-який із них. Міцний тил, правильні слова чи просто вчасно подане горнятко чаю будуть безцінними.

Можете допомогти грошима – допомагайте! Долучайтеся до партій, цікавтеся їхньою роботою, запитуйте, приєднуйтесь до громадських організацій і СЛІДКУЙТЕ!

Якщо вам близький “дух Галичини”, то приєднуйтесь до УГП!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]