Максима Шовкопляса призначили головою Івано-Франківської міської організації УГП

10 ФАКТІВ ПРО МАКСИМА ШОВКОПЛЯСА:
1. Інженер-механік за освітою.
2. 33 роки, живе в Івано-Франківську.
3. Аспірант Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу.
4. Мріє і про викладацьку діяльність.
5. Одружений, батько двох синів.
6. Співзасновник і керівник компанії “ЛЕТ-ІФ”.
7. Пластун. У пластовій родині – вже понад 20 років.
8. Громадський активіст.
9. На виборах-2020 кандидував до Івано-Франківської міської ради та отримав хороший результат на своєму окрузі.
10. Пройшовши виборчу кампанію, не зупиняється на шляху. Очолив команду УГП в Івано-Франківську, щоб втілювати реальні зміни.
“Маю декілька пропозицій, як змінити місто на краще. Зокрема, варто пристосувати місто для молоді: збудувати скейт-парки, спортивні майданчики тощо. Облагородити прибережні території річок. А місто зробити зручним не лише для пішоходів, але й для водіїв. Для цього серед напрямків своєї роботи в УГП вбачаю формування сильної мотивованої команди експертів, долучення жителів міста та наших активістів до ініціатив, які покращуватимуть комфортне життя містян. Також прагну займатися просвітництвом у медицині, зокрема, донорстві. Популяризувати дистанційне навчання на базі використання успішного закордонного досвіду. Адже нам потрібні якісні медицина та освіта”, – розповідає Максим Шовкопляс.
Команда УГП ІФ щиро вітає Максима! Попереду – багато нових викликів, але з Максимом – надійна команда УГП – активістів, фахівців різних галузей і ціннісне середовище людей, з якими можна і гори зрушити. Тож успіхів, наснаги, цікавих ідей і нових перемог!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]