Лише у першу: в одній із львівських шкіл домоглись скасування другої зміни

Серед активістів, котрі домагались такого рішення, є і партійці УГП

“З наступного семестру ваші діти вчитимуться у другу зміну”. Саме із цих слів почалась двомісячна боротьба батьків із адміністрацією школи №65, що на Левандівці у Львові. Батьки і вчителі обурились, адже їх ніхто завчасно не попереджав та не радився. Впроваджувати такі зміни під час навчального року не можна – переконані люди.

Серед батьків, діти яких мали вчитися з другої години, була і партійка Української Галицької Партії Оксана Павлова.

Моя малолітня дитина до 14:00 години мала б бути вдома сама. Усім батькам тепер з роботи звільнятись чи як? Ми ж говоримо про дітей молодшої школи, 1-4 класи. Тому ми організувались, написали колективне звернення в усі дотичні до цього структури і вимагали, аби другої зміни у нашій школі не вводили“, – розповіла Оксана Павлова.

Це локальна перемога. Район Левандівки, як і весь Львів, активно забудовується, а нові школи та дитсадки не будуються.

Ситуацію розглядала гуманітарна комісія ЛМР, до якої входить депутат Української Галицької Партії Ігор Дякович. Після заслухання усіх сторін, члени комісії підтримали позицію учнів та батьків. Тож другої зміни принаймні цього року у школі не буде.
Але як зізнається депутат, усієї проблеми це не вирішить.

Це локальна перемога. Район Левандівки, як і весь Львів, активно забудовується, а нові школи та дитсадки не будуються. Тому вирішення цієї проблеми є набагато об’ємнішим. Конкретно у цьому випадку ми з комісією вже думаємо, як розмістити усіх школярів. Як варіант, поруч зі школою знаходиться будівля поліклініки, яка є на балансі Укрзалізниці і яка не використовується. Ми розглядаємо можливість переобладнання цих приміщень для потреб школи і створення там навчальних класів. Паралельно ми ініціюватимемо виділення земельної ділянки для будівництва нової школи неподалік існуючої”, – поділився Дякович.

Водночас депутат захоплюється наполегливістю батьків, котрі домоглись дотримання прав їх дітей на освіту. Він наголосив, що питання нових садочків та шкіл єпроблемою не батьків, а влади міста.

Нагадаємо, фракція Української Галицької Партії у ЛМР вже четвертий рік поспіль вимагає, аби зобов’язати будівельні компанії Львова поряд із комерційними багатоповерхівками будувати навчальний заклад (садочок і/або школа)

Така схема роками працює в Києві та Івано-Франківську. У Львові ж досі – ні.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]