Львову потрібен новий цвинтар і крематорій

Вже за 3 роки у місті можуть бути проблеми із похованням померлих

Згідно зі статистикою, у Львові щомісяця помирає понад 800 людей. 300 із них ховають на Голосківському цвинтарі – єдиному відкритому кладовищі міста. Ще 3 роки – і місць для поховання не залишиться і тут. На трьох інших цвинтарях – Янівському, Личаківському та Сихівському – дозволене лише підзахоронення. Всі решта вважаються офіційно закритими.

Сьогодні на сесії ЛМР депутатка Української Галицької Партії Юля Гвоздович закликала владу не закривати очі і почати вирішувати проблему із львівськими цвинтарями вже зараз.

“Ми мусимо вже сьогодні думати про альтернативні види поховань, окрім захоронення у землю. Тобто про екопоховання чи кремацію. І вирішувати питання нової землі під кладовище. Інакше за три роки матимемо серйозну проблему: будемо терміново вирішувати, що робити з померлими”, – коментує Юлія Гвоздович.

Сьогодні вона звернулася до ЛМР, аби у місті розпочали пошук земельної ділянки для подальшого її виділення під нове місце для поховань. Також Юлія Гвоздович вимагає відновити роботу щодо забезпечення альтернативних способів поховань.

Ми мусимо вже сьогодні думати про альтернативні види поховань.

Додамл, що ще минулого року депутатка стала ініціаторкою створення у міській раді спеціальної робочої групи, основне завдання якої – напрацювати єдиний порядок поховань і підпоховань у Львові та побороти корупцію на цвинтарях.

До речі, на Голосківському цвинтарі був передбачений крематорій та колумбарій. Але їх будівництво припинили. У 2016 році громадяни звернулися до Львівської міської ради з електронною петицією про завершення старого або початок будівництва нового крематорію. Але петиція не набрала необхідних голосів.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]