Львів’яни ініціюватимуть зміни в освіті

Активні львів’яни, які цікавляться темами освіти, зібралися в громадську робочу групу, яка працюватиме над змінами у цій сфері. Перша зустріч групи вже відбулася, попереду – активна робота. Нагадаємо, Українська Галицька Партія активно створює громадські робочі групи, які вже висувають конкретні пропозиції та, разом з помічниками депутатів і депутатами від УГП, напрацьовують реальні зміни в різних сферах діяльності.

Так, на першу зустріч «освітньої» групи в Громадський офіс Української Галицької Партії 28 січня прийшло більше двох десятків активних львів’ян, які готові долучитися до творення змін у дошкільній і шкільній освіті Львова.

львівяни ініціюють - освіта -1 в текстіап

“Чому моя дитина не може отримати якісні знання в школі, не відвідуючи репетитора?”, – запитує п. Марія

“Моя дитина навчається в державній школі, яка вважається кращою у Львові. На практиці все дещо інакше. Ми маємо зауваження щодо недофінансування, непрозорості використання батьківських коштів. З державного бюджету виділяють кошти, але куди вони розходяться, ми не знаємо. Це – якісь закриті тендери, а, можливо, це й надто велика кількість працівників… Я не проти здавати гроші, якщо школі їх справді не вистачає, але я маю бути певна, що їх використовують дійсно для блага моєї дитини. Проблема також у тому, що батьки не можуть вибрати вчителя для дитини. Переважають критерії «не б’є дітей, не алкоголік, більш-менш нормально ставиться до учнів», але які, насправді, в нього стосунки з дітьми, який рівень його знань, чого він навчає дітей – це вже наче й не наша справа. І тут з’являється друга проблема: не влаштовує вчитель – винаймайте репетитора! Чому моя дитина не може отримати якісні знання в школі, не відвідуючи репетитора?”, – запитує п. Марія, одна з найактивніших учасниць зустрічі.

За словами модератора зустрічі – професійного тренера Майстерні змін «Ябко» та члена УГП Дмитра Якимця, за більш, ніж дві години, учасники познайомилися, назвали основні, на їхню думку, проблеми освітньої галузі міста; шляхом голосування, вибрали основні 3 напрями, які потребують першочергового реагування.

“Вийшло, що найбільше людей турбує зміст виховних програм, корупція та непрозорість використання коштів батьківських фондів. Ми розділилися на три групи, пропрацювали ці напрями і виписали для кожного кілька пунктів: те, що маємо, чого ми хочемо досягти, який перший крок до досягнення цього. Також учасники відразу мали нагоду зголоситися до котрогось із напрямів роботи, щоби зустріч не лишилася просто теорією, а мала реальне конкретне продовження”, – каже Дмитро.

У результаті, вважають партійці, «освітня» група зрозуміла загальну проблематику освітньої галузі та визначила свої перші конкретні кроки. Також вдалося залучити до співпраці активних львів’ян, які готові разом із однодумцями втілювати зміни. І це не просто «люди з вулиці»: серед присутніх були активні свідомі батьки, вчителі, викладачі ПТУ, студенти.

львівяни ініціюють - освіта -2 в текстіпар

“Для комунікації ми створимо закриту групу «Освітній простір УГП» в Фейсбуку, а такі щомісячні громадські зустрічі відбуватимуться й надалі в нашому Громадському офісі. Поміж тим, над конкретними ініціативами працюватимемо в групах, які вже окреслилися, а про наші досягнення обов’язково будемо повідомляти журналістів та широку громадськість міста”, – розповідає координатор освітнього напряму УГП Віталій Ляска.

Якщо хочете долучитися до роботи ініціативної групи Української Галицької Партії, яка працює над змінами в освіті, звертайтеся до нашого Громадського офісу: вул. Костя Левицького, 20 (вхід з вулиці І. Палія), тел.: 276-25-96, (068) 771-16-69.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]