Львівський вокзал стане доступним

Площу Двірцеву у Львові закривають на ремонт вже цього тижня

Львів має стати доступним для людей із особливими потребами. Так вважають в Українській Галицькій Партії, тож продовжують працювати у цьому напрямі.

Зокрема, йдеться і про доступність для людей з особливими потребами міського вокзалу. При його реконструкції, яка розпочнеться вже цього тижня, простір має шанс стати якнайбільш інклюзивним для дітей та людей з інвалідністю. Таку ініціативу розпочав депутат Львівської міської ради від УГП Ігор Дякович. Він контролюватиме реконструкцію площі, а напередодні, спільно з нардепом Ігорем Васюником, активісткою Анастасією Карп’як та начальником вокзалу Романом Сенишиним, Ігор обговорив, як зробити площу та будівлю двірця справді доступними.

Для маломобільних груп на вокзалі забагато сходів, зайти в потяг з перону без сторонньої допомоги – нереально. У туалетах відсутні пеленальні столи. Тішить, що всі учасники готові співпрацювати між собою. Також маємо співпрацю з Народним депутатом Ігорем Васюником, який пообіцяв підняти це питання на комітеті транспорту ВРУ“, – розповів Ігор Дякович.

Львівський вокзал уже чим похвалитися. Зокрема, тут вже встановили раніше:

  • кнопку виклику для осіб з інвалідністю перед головним входом, після виклику якої черговий по вокзалу виходить та допомагає людині добратися до потяга, купити квиток та надає всю потрібну інформацію;
  • у платному залі очікування є облаштовані безкоштовні місця для осіб з інвалідністю, котрі мають квитки;
  • ліфт, який піднімається на перший перон;
  • на 3 поверсі є кімната відпочинку, де батьки можуть переодягнути дитину;
  • у платному залі очікування є два інвалідні візки.

Наразі ж ідеться про підвищення рівня доступу длдя людей з інвалідністю до перонів та потягів. За результатами розмов з Народним депутатом та управлінцями вокзалу, є домовленість про те, що Ігор Дякович безпосередньо стежитиме за процесом реконструкції площі у Львові.

Додамо, великою мірою завдяки старанням Ігоря, в Україні місяць тому нарешті почали продавати пільгові квитки для людей із інвалідністю через інтернет. Раніше люди з особливими потребами могли це зробити лише безпосередньо у касі.

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]