Львів’янам повернули вкрадену частину парку

У парку “Знесіння” відкрили ворота до обгородженої території. Десятирічна боротьба активістів за територію парку ще не закінчилася, та перемога сьогодні на боці мешканців. Українська Галицька Партія була першою партією, яка підтримала мешканців не словом, а ділом.

“Ми активно включилися, коли поставили паркан. Наші депутати писали запити та звернення до відповідних органів, щоб зупинити це будівництво. Ми ходили на суди та нічні чергування. Поруч з мешканцями чергували Тарас та Богдан Чолії, Іван Щурко, Юля Гвоздович. Ми підготували проект ухвали про скасування містобудівних умов та обмежень. Звернулися в Мін’юст зі скаргою про незаконну реєстрацію права власності на об’єкт незавершеного будівництва”, – розповів юрист, заступник голови Львівської обласної організації Української Галицької партії, Віталій Біловус.

Як розповіла активістка боротьби за парк “Знесіння” Зоряна Іванків, історія із незаконною забудовою частини парку Знесіння почалася ще у 2007 році, коли Львівська міська рада незаконно віднесла до земель міста земельну ділянку, яка перебувала у власності держави. Після цього було змінено цільове призначення із земель оборони на землі громадської та житлової забудови та передано цю ділянку в оренду ТзОВ “Архібуд”. Коли “Архібуд” правдами-неправдами отримав дозволи на будівництво і почав заливати бетон в справу активно включилася громада та УГП. Десятки судових засідань, депутатські звернення, заяви в правоохоронні органи, цілодобові чергування і в результаті громада таки добилася свого – договір оренди землі розірвано і зобов’язано повернути землю законному власнику – державі.

“Сьогодні фактично вкрадену земельну ділянку повернули у власність громади – відкривши ворота. Відтепер доступ до закритої території парку – вільний. Боротьба за парк “Знесіння” – це один з небагатьох прикладів перемоги громади Львова у “війні” з незаконними забудовами”, – додав Віталій Біловус.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]