Львів має говорити українською

Українська Галицька Партія підготувала для міської ради проект ухвали про регулювання мовної політики у публічній сфері Львова.

“Менше ніж за місяць ми всі святкуватимемо річницю Незалежності. Незалежності, за яку досі на сході щодня гинуть наші хлопці. Гинуть, воюючи з “рускім мірам”. Разом з тим, залишки, чи, я б сказав, хворобливі метастази цього “руського міра” ми і далі зустрічаємо на вулицях нашого рідного міста. Зустрічаємо недолугі вивіски російською, товари в магазинах з етикетками російською, оголошення і звернення російською в банках і магазинах, трапляються навіть випадки, коли в сфері обслуговування львів’ян відмовляються обслужити українською. І це болить! Болить мене і моїх виборців! Змушує опускати очі при розмовах з АТОвцями! А тому я хочу запитати вас, шановні колеги: може досить? Може досить прогинатись перед туристами в рідному місті? Може пора навести порядок з вживанням української в закладах торгівлі, в сфері обслуговування, банках і установах?” – з такими словами депутат Львівської міської ради від Української Галицької Партії Мирослав Данилків звернувся до колег у сесійній залі львівської Ратуші.

У публічному запиті міський обранець наголосив, що російської у Львові стає все більше, а при обслуговувані у закладах торгівельної галузі львів’яни дуже часто стикаються ще й із відвертим хамством. Зокрема, депутат розповів про реальний випадок, який нещодавно стався з його знайомим лікарем у крамниці на вулиці Руській, 10 у Львові, де продавець не тільки не перейшла на прохання клієнта на державну мову, а й нахамила львів’янину.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]