Львів має бути містом, дружнім до дітей

Зробити місто максимально дружнім до дітей – така мета унікальної Програми “Місто, дружнє до дітей”, яку запропонувала розробити депутат від Української Галицької Партії, голова ГО “Батьки в дії” Юлія Гвоздович спільно з Уляною Пак (БПП “Солідарність”).

Днями старт розробки цієї Програми обидві депутатки анонсували на прес-конференції у Ратуші. А вчора, 2 березня, Юлія Гвоздович публічно закликала міського голову Андрія Садового сприяти створенню дієвої Програми для дітей міста, а також доручити відповідним представникам ЛМР максимально долучитися до її розробки.

imgonline-com-ua-Compressed-1cj044i1zJ86pwT

За основу Програми розробники планують взяти рекомендації UNICEF щодо впровадження концепції “Міста, дружнього до дітей”. Але також проведуть широкі консультації щодо всіх напрямів з громадськими організаціями, батьківським та учнівським середовищем, представниками профільних виконавчих органів. Обговорення стартували вже сьогодні, 3 березня, о 12.00 у дитячому клубі-галереї на вул. Ференца Ліста, 2. Тема: поліпшення умов для народження дітей і перших років їх життя.

Такі ж відкриті дискусії у різних форматах будуть проходити на різні теми, які стосуються життя дітей у Львові. Долучитися до них та до розробки самої Програми депутатів і міського голову запросила також і Уляна Пак.

Нагадаємо, що це вже друга загальноміська програма, розробку якої ініціює Українська Галицька Партія у Львові. Також партійці пропонували розробити комплексну програму для розвитку освіти Львова і навіть запропонували освітнім чиновникам низку власних ідей та напрацювань.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]