Літаку в Тернополі бути! Забудовам у парках - НІ!

Українська Галицька Партія завжди стоїть на захисті інтересів тернополян. Тому ми не дозволимо міській раді вкотре “замилити” очі мешканцям міста. Ми розуміємо, що за “благими намірами” вирішити питання із літаком на Східному масиві, стоїть спроба вкрасти чергову частину парку.

Річ в тім, що поблизу пам’ятного знака літака МіГ-17, який розташований на проспекті С.Бандери, знаходиться ділянка, давно надана в користування та віднесена до земель громадської та житлової забудови. Очевидно, що початок будівельних робіт призведе до руйнації пам’ятника. Саме тому він заважає місцевій владі.

Основа нашої позиції – що б не відбувалося з літаком, жодних забудов у парках та зелених зонах!

Щодо конкретних дій із пам’ятником, наша команда чимало консультувалась з тернополянами та істориками. Без сумніву, в патріотичному Тернополі не місце символам радянської епохи. Ідеальним варіантом могла б стати заміна наявного пам’ятника на літак-символ захисту українського неба від російського окупанта. Сподіваємось, що в майбутньому так і станеться. В разі недостатності фінансових ресурсів для заміни, пропонуємо провести реконструкцію літака. Оновлений пам’ятник потрібно привести у відповідність до вимог безпеки, наповнити українською символікою та покращити його естетику.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]