КОМУ ПОВІРИТИ?

Є речі, в які нам важко повірити. От як не переконуй, а все марно – не віримо, і все. Так часто трапляється в політиці. За 25 років ми бачили десятки партій, але жодна з них не виправдала наших сподівань. Ми втомилися вірити. І ось тут приходить хтось і розказує нам, що нарешті з’явилися інші люди в політиці: нові, чесні, справжні. Що ми скажемо? “Не вірю”. Нам легко зрозуміти волонтерів, які допомагають армії. Ми поважаємо військових, які воюють на Сході. Ми підтримуємо благодійні фонди, які допомагають хворим дітям. Але чи може бути щось таке в політиці: правдиве і безкорисливе? Ви скажете: точно ні. Проте давайте познайомимося з командою, яка є саме такою. Згодом ви самі зможете переконатися у цьому, а поки просто подивіться, чим же така особлива Українська Галицька Партія.

№1 ПАРТІЯ НОВИХ І ЧЕСНИХ ЛЮДЕЙ

Якщо хтось із ваших знайомих знає когось з Галицької Партії, то вони підтвердять – тут зібралися надзвичайно порядні люди. Нові і чесні. Так їх називають. Чому нові? Бо ніколи не були в політиці і не займали високих посад. Чому чесні? За цими людьми немає шлейфів скандалів, чуток чи сумнівних справ. Багато серед них – пластунів, багато активістів із громадського сектору, є підприємці, юристи, науковці. І всі вони вирізняються такою рідкісною для політики рисою – чесністю.

№2 ПАРТІЯ, ЯКА МАЄ ПЛАН ДІЙ

Більшість партій займаються політикою на площах та в телевізійних ефірах. Усі їхні слова – суцільний популізм. “Зменшимо тарифи! Підвищимо пенсії! Дамо роботу!”. Так найлегше здобувати рейтинги. Українська Галицька Партія йде іншим шляхом. Тут організовують експертні групи у всіх ключових сферах: економіці, освіті, системі влади та інших. Ці експертні групи детально вивчають ситуацію у кожній галузі, розробляють плани дій для вирішення існуючих проблем та бачення на майбутнє.

№3 ПАРТІЯ БЕЗ ОЛІГАРХА

Політика – недешева справа. Офіси, заходи, газети, буклети – на все потрібні гроші. Де їх беруть політики?
Найчастіше – у різних олігархів, які хочуть мати кишенькових депутатів. В Галицькій партії ситуація інша. Тут не беруть гроші від олігархів. Мають підтримку місцевого бізнесу. Мова йде про різні підприємства, які працюють у Галичині. Для чого підприємцям підтримувати партію? Є серед них патріоти, які вірять, що можна змінити країну, але треба мати вплив на рішення. Це можливо лише через політику.

№4 ГАЛИЧИНА – МОДЕЛЬ ДЛЯ УКРАЇНИ

В Українській Галицькій Партії зібралися люди, які насамперед є патріотами своєї країни. Тому партія називається українською. Вони не бачать жодних інших варіантів майбутнього України, крім цілісної неподільної і єдиної держави. Чому Галицька? Всі думають, що мова йде про Галичину як регіон. Але насправді це не так. Партія хоче поширювати і пропагувати галицькі цінності в усій країні. Партійці бачать Галичину як модель, яка нестиме Україні справді українські і європейські цінності.

№5 ПАРТІЯ, ВІДКРИТА ДЛЯ ТЕБЕ

Серед нас є багато людей, які можуть значно більше, ніж роблять. Вони живуть у форматі “дім-робота”, хоча всередині себе відчувають енергію, яка здатна зробити дуже багато. Для міста. Для країни. Але з ким, де і як? Галицька Партія відкрита для людей, які не хочуть закривати очі на посередність. Для людей, які не можуть мовчати, коли бачать несправедливість. Для людей, які готові взяти на себе частинку відповідальності і змінити свій двір, свій район, своє місто і країну. Для людей, які хочуть, щоб Україна була українською і європейською.

Наталія Лісна

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!