Книжкова толока у Червонограді зібрала сотні людей

Уже другий рік поспіль Книжкова толока збирає в Червонограді сотні поціновувачів книжок та літератури. Українська Галицька Партія долучилась до ініціативи.

Книжкова толока “Червоноград читає” — це щорічний фестиваль, що відбувається в Парку культури просто неба. У ньому беруть участь видавництва, письменники, книгорозповсюджувачі. А тому всі містяни мали змогу не лише купити книги, але й поспілкуватись з авторами, дізнатись про новинки і зовсім нішеві книговидавництва.

Фестиваль — це зона книг, розваг та локацій із актуальними дискусіями на суспільні теми. Поруч із книгами були представлені хендмейд, гончарські вироби, іграшки та інше. Цьогоріч книжкову толоку відвідали: відомий майстер слова і перекладач Андрій Содомора, книговидавець та письменник Василь Габор, військовий журналіст, письменник Влад Якушев та інші представники книжкової галузі.

“Ми не могли оминути цю подію. Популяризація книги, промоція читання, спілкування з письменниками – це системні важливі речі, які ведуть до змін в суспільстві. Приємно бачити, що на книжкову толоку прийшло багато людей”, – каже голова Червоноградського осередку УГП Олег Шеремета.

Головний організатор події – Центральна районна бібліотека, за підтримки меценатів, серед яких і наш партієць, засновник Першого мобільного добровольчого шпиталю ім. Пирогова Олег Шиба. Українська Галицька партія завжди радо підтримує важливі ініціативи, зокрема, культурні, освітні, екологічні.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]