Кличемо найменших тернополян з батьками на Фестиваль дитинства

Хочете вдосталь повеселитися? Спробували багато розваг для своїх дітей і шукаєте щось нове та цікаве? Самі ж той час хочете провести з користю? То запрошуємо вас на Фестиваль дитинства якраз 1 червня, у День захисту дітей.

Ми вирішили продовжити чудову кількарічну традицію і відновити Фестивалі дитинства у Тернополі. Цього разу зустрічаємося в центрі, біля пам’ятника І. Франку (на вулиці Сагайдачного).

“Хочемо зробити Тернопіль дружнім до батьків і дітей! На фестивалі діти будуть гратися і розважатися. Тим часом ми з батьками обговоримо, як зробити місто зручнішим для сімей, дамо багато корисної інформації”, – розповідає Ірина Яремчук, авторка ініціативи “Тернопіль – місто щасливих сімей”, голова Тернопільської міської організації Української Галицької Партії.

 

Фестиваль дитинства – це чудовий спосіб весело та корисно провести час.

Аніматори будуть проводити конкурси, ігри, спортивні естафети, боді-арт.

Отже, програма для дітей:

  • ігри,
  • конкурси,
  • боді-арт,
  • спортивні естафети,
  • банси,
  • гра “Морський бій”,
  • повітряні кульки,
  • багато інших цікавинок від Української Галицької Партії.

Для батьків буде виставка картин партійки Галини Іваніцько про дітей, які загинули внаслідок абортів, підпис петиції про відновлення партнерських пологів на Замковій, корисні порадники про права жінок в пологах та батьківські довідники.

Дорослим День захисту дітей нагадує про дотримання прав дитини. Звісно, щасливе дитинство – це запорука успішного життя в майбутньому. Даруючи тепло і турботу дітям сьогодні – ми отримаємо здорове суспільство завтра.

До слова, УГП створила велику ініціативу “Тернопіль – місто щасливих сімей”, де ми разом з батьками працюємо для покращення комфорту сімей в місті. Захищаємо права жінок на гідні пологи, проводимо безкоштовні навчання для батьків, відновлюємо партнерські пологи під час епідемії Covid-19, організовуємо форуми та круглі столи, збираємо проблематику від батьків та працюємо над її вирішенням.

Чекаємо вас у вівторок, 1 червня, о 17:00 біля пам’ятника І.Франку.

Вхід вільний!

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]