Іванка Гаврилко: “Політика стосується мене в першу чергу…”

Днями журналісти «Твого міста» запитали молодих членів Української Галицької Партії, як сталося так, що вони пішли у політику та що хотіли б порадити своїм одноліткам, які також думають про подібний крок.
Ось думки члена Політичної ради Української Галицької Партії Іванки Гаврилко:

“Я зрозуміла, що все, що з нами відбувається, є наслідком рішень певних конкретних людей. Вони вирішують, якою мовою ми будемо говорити, як ми будемо вчитися, як виховуватимемо наших дітей, що будемо робити у сфері медицини, скільки коштуватиме мій доїзд на роботу. Це все вирішують конкретні, чітко визначені люди. Серед українців побутує думка, що «політика мене не стосується». Це було моє рішення, що політика стосується мене в першу чергу, бо вона впливає на моє життя.

Однозначно варто йти в політику,
якщо хочеш впливати на те, що відбувається у місті

Я зрозуміла, що, будучи громадським активістом, я маю дуже обмежену можливість впливати на щось. Залишається тільки йти і ставати тією людиною, яка може впливати на рішення якісно і позитивно. Тільки так можна міняти те місто, ту державу, той спосіб життя, які маємо. Я не хочу, щоб мої діти хотіли поїхати в іншу країну, щоб казали: «Дивися, хресний в Німеччині живе, там класно». Хочу, щоб вони жили в якісній країні тут. Тому політика тепер стосується мене безпосередньо.

Однозначно варто йти в політику, якщо хочеш впливати на те, що відбувається у місті, не просто чути новини з телевізора, але й розуміти, що за ними стоїть і до чого це призведе. Людям, які задумуються, що мають зробити насамперед, я порадила б знайти команду однодумців, щоб спільними зусиллями реалізовувати проекти. Потрібно чітко поставити собі мету, знати, чого ви хочете, і не боятися. Бо є багато «договорняків». Важливо постановити собі: я дотримуюся певних принципів. Тоді точно всього досягнете”.

Записала Ірина Ладика за відеосюжетом.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]