fbpx

Іван Кізюк: “Разом з тернополянами творимо нову політику”

Для Тернопільської міської організації УГП минулий 2018 рік був дуже плідним. Голова осередку Іван Кізюк переконаний – саме так твориться якісно нова політика. Він підвів основні підсумки звітного року і поділився планами на новий 2019-й.

2018 рік для мене особисто був дуже важливим. На черговій звітній конференції члени Тернопільського міського осередку довірили мені його очолити. Я чітко усвідомлюю, що це подвійна відповідальність. По-перше, гідно продовжувати уже існуючі проекти та ініціативи. По-друге, дати організації нове дихання. Я вдячний кожному нашому партійцю за підтримку, яку відчував протягом року. Результати, яких нам вдалось досягти – це наша спільна заслуга.

Ми долучили до діяльності партії понад 15% людей. Багато активної молоді брали участь у наших історичних квестах, разом з іншими політсилами ми організовували акції протесту, боролись із незаконною діяльністю влади, багато вчилися та організовували навчання для тернополян.

 

У нас багато роботи. Ми з однопартійцями розуміємо, що ніхто не зацікавлений змінювати наше життя без нашої участі. Нашим активістам вдалося віднайти факти для того, щоб незаконне будівництво у парку Нацвідродження призупинили. Ми організовували акції протесту, об’єднали активістів, юристів та свідомих тернополян до послідовної боротьби із нечесними забудовниками.

Ми ж чітко усвідомлюємо, що порядок в країні починається зі свого дому.

Ми готові відстоювати право тернополян на чисте повітря, відпочинкові зони, право сказати “ні” висоткам і готелям за рахунок парків. Ми ж чітко усвідомлюємо, що порядок в країні починається зі свого дому. Хай у нас поки що немає жодного депутата у міській раді чи бодай представника в органах виконавчої влади. Зате у нас є чіткі проекти, що справді покращують і полегшують життя мешканцям міста.

Великий пілотний проект “Політична академія” підвищив політичну обізнаність тернополян. Ми протягом 3-ох місяців запрошували спікерів всеукраїнського рівня, навчали людей розрізняти політичні технології, не вестися на політичні маніпуляції та як правильно організовувати політичну діяльність. Цей проект об’єднав близько 200 людей з міста та області, які готові вже сьогодні творити зміни у себе вдома, які не бояться відповідальності та готові використовувати політику як найефективніший інструмент впровадження змін.

Українська Галицька Партія – це конструктивна політична сила, яка завжди готова ділитися своїми напрацюваннями. Ми відкриті до співпраці з іншими політсилами, громадськими організаціями та мешканцями міста. Для нас головне – не амбіції, а конкретний результат. Якщо міська влада почне реалізовувати проекти, що сприятимуть розвитку міста, ми з радістю підставимо своє плече. Якщо громадські активісти шукають платформу для втілення своїх ідей з розвитку міста, ми допоможемо їм у цьому.

До нас долучилися нові люди з активною життєвою позицією. Вони прагнуть разом з партією реалізовувати свої ідеї, напрацювання щодо покращення життя в місті.

Якщо говорити про найближчі плани на 2019 рік, то ми зробимо акцент на втілення в Тернополі малих ініціатив та проектів.

У новий рік дивимось із великими оптимізмом. До нас долучилися нові люди з активною життєвою позицією. Вони прагнуть разом з партією реалізовувати свої ідеї, напрацювання щодо покращення життя в місті. Пришвидшити зміни можна. Ми будемо активно впроваджувати реформи, давати дорогу в політиці та управлінні молодим людям з креативним мисленням.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]