“Інтер” на цвинтар! Канал російської пропаганди має бути закритий

ОНОВЛЕНО. Пропагандистський канал країни-агресора в Україні, який на так званий “День перемоги” транслював концерти російських зірок та вшановував окупантів, має бути позбавлений ліцензії. Про це сьогодні заявив голова Київської міської організації Української Галицької Партії Андрій Смолій.

“Ми підтримуємо вимоги громадських активістів та всіх свідомих українців і вимагаємо заборонити проросійські канали в Україні. Канал, який фінансується московськими спецслужбами та керується московськими кураторами, перейшов межу у своїй ненависті до України та українців”, – наголосив український політик, який очолює ініціативу “Геть від Москви!” в столиці.

9 травня в Україні на загальнонаціональному каналі транслювали концерт до радянського “Дня победы”, під час якого вшановували убивць українського народу та радянську окупацію України.

Крім російських пісень та мови, звучали і проросійські заяви ведучих, у яких заперечувалися історичні факти та критикувалася українська історія.

"И пусть иногда нам кажется, что все против нас, что мы чужие в своей стране. Но это не так! Нас много!"Браво, "Интер"! И спасибо!С наступающим Днем Победы!#интер #браво

Опубліковано Еленою Лукаш 7 травня 2018 р.

“І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельних ходів у нашій столиці, де кожен метр политий кров’ю наших співвітчизників,” сказав один з постійних ведучих проросійського каналу.

Українська Галицька Партія висловила чіткі вимоги:

1) Винести питання про позбавлення ліцензії телеканалу на засідання Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Цю вимогу активістів та відповідне офіційне звернення партійців вже почули – завтра Нацрада має намір розглянути питання “Інтера”.

2) До СБУ – розпочати розслідування щодо людей, які розпалюють ворожнечу та працюють на підрив територіальної цілісності України.

3) До всіх державних структур, свідомих політичних еліт та небайдужих українців – маємо довести до переможного кінця боротьбу за повну деокупацію теле- та радіоефірів України.

11 травня Національна рада з питання телебачення та радіомовлення відреагувала на звернення Київської організації Української Галицької Партії та низки громадських активістів – і прийняла рішення про призначення позачергової перевірки каналу.

“Ми зафіксували факти шляхом моніторингу ефіру. Надалі їх потрібно задокументувати під час перевірки каналу. Аж тоді Нацрада має винести чітке рішення – забрати ліцензію в “Інтера”. Якщо цього логічного кроку не буде, ми готові захищати гідність українців у суді”, – каже координатор ініціативи “Геть від Москви!”, адвокат Андрій Кавчук.

Нагадаємо, в Українській Галицькій Партії понад 2 роки діє ініціатива “Геть від Москви!”. Партійці вже не раз зверталися до Нацради щодо порушення мовних квот, а також трансляції пропагандиських фільмів чи програм, до СБУ – щодо гастролей російських естрадних “зірок”. А відтак вже мають і перемоги в цій нерівній інформаційній війні.

Фото: сайт “Обозрєватель”

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]