Ігор Мартинюк: “Було лячно вкладати всі гроші у власний проєкт, але вірив — наполегливість дасть плоди”

Українська Галицька Партія об’єднала людей, які творять свої громади власними силами, і не чекають чиїхось вказівок. Ігор Мартинюк — серед них. Він — приватний підприємець, який розпочав власну справу “з нуля”. Сьогодні партієць – власник салону металопластикових вікон та дверей в Івано-Франківську, паралельно із сім’єю займається сільським господарством у селі Устя-Зелене, що на Монастирищині, де став депутатом у місцевій ОТГ. Тепер активно працює із проблемами, які найбільше турбують людей: що буде із землею громади, як зробити, щоб вона мала змогу зосередити більше коштів на ремонт доріг тощо. А в ці нелегкі дні снігопадів Ігор Мартинюк організовував чищення доріг на своєму окрузі.

Ігореві Матинюку 28 років. Майбутнє громад на Галичині він пов’язує саме із сімейними фермерськими господарствами. А пішов у політику, щоб відстоювати інтереси рідного села та його жителів.

Було лячно вкласти усі гроші у власний проєкт, але знав, що щоденна робота і особиста відповідальність дадуть плоди.

Почав працювати у 19 років. Одночасно навчався на заочному відділенні Львівської комерційної академії. Починав із найпростішого. Після трьох років роботи монтажником металопластикових конструкцій очолив бригаду. Далі вирішив розпочати власну справу. Шість років досвіду в сфері металопластикової продукції навчили, де треба шукати гострі кути і як розвивати бізнес. Було лячно вкладати всі гроші у власний проєкт, але знав, що щоденна робота і особиста відповідальність дадуть плоди. Розпочали справу із сестрою, відразу після закінчення навчання приєдналась і дружина. Зараз це наш сімейний бізнес. Всі кошти, які отримуємо, скеровуємо на розвиток господарства в селі.

Наша земля — наша цінність, але чомусь не всі це розуміють.

Земельний банк України — величезний. Тільки лінивий у нас не торгував аграрним питанням. Натомість конкретних кроків у цій сфері так і нема. Хочу, щоб на горизонті нашої громади з’явилися люди, які зацікавлені у заробітках на своїй землі.

Моя родина має близько 5 гектарів поля. Не хочемо здавати його в оренду агрохолдингам, тому самі робимо перші кроки у фермерстві.

Чотири роки тому починали з гектару малини, далі була полуниця та капуста. Саме з двома останніми культурами пов’язуємо наше аграрне майбутнє.

Особисто я намагаюсь докласти всі сили, щоб інтереси села були в пріоритеті для розвитку громади не лише на папері.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]