Q&A: Питання – відповіді про УГП

Я чув, що ви партія…

… Садового?

Ні. Якщо вам здається, що Андрій Садовий має хоча б якийсь вплив на нашу партію, то, на жаль, ви просто мало знаєте про нашу діяльність. Адже насправді Українська Галицька Партія послідовно протидіє депутатським “схемам”, зокрема Садовому та його “Самопомочі” у Львівській міськраді. Ми також системно інформуємо громаду про факти розкрадання комунальної землі та нерухомості міською радою, яку нині очолює Садовий. Ми розходимося не лише у баченні системних недоліків теперішньої влади. Наше бачення майбутнього міста Лева також дуже різниться із планами та амбіціями його теперішнього та багаторічного очільника.

… Вакарчука?

Теж – ні. Як патріотична та незалежна політична сила ми дійсно відкрито підтримували партію “Голос” в 2019 році. Під час парламентських виборів 2019 року ми закликали виборця обирати саме цю партію. По-перше, ми розглядали це як гарну нагоду завести по мажоритарці тих наших партійців, які прагнули працювати в Верховній Раді. По-друге, ми не хотіли допустити того, щоби у Верховній раді Галичину продовжували представляти одіозні особи сумнівної репутації. Втім, наша співпраця з «Голосом” обмежується виборами у Верховну Раду 2019. Українська Галицька Партія йде на місцеві вибори у жовтні 2020, щоб перемагати самостійно!

… Медведчука?

Самі ці чутки є образливими для нас. Усі члени Української Галицької Партії солідарні у тому, що вважають Медведчука ворогом України. На нашу думку, його потрібно віддати під суд – за підтримку агресора і зовнішнього ворога України. Будь-яка співпраця з цією людиною — це ні що інше, як справжнісінька державна зрада. Чутки про зв’язок із нашою партію, ймовірно, виникли на основі подібності назв організацій. Утім афільована до Медведчука організація була зареєстрована вже після створення нашої партії й, очевидно, ставила за мету паразитування на нашому імені. Не пов’язуйте нас із ними, адже у такий спосіб ви підтримуєте його абсолютно антиукраїнський дискурс.

А Ви не сепари?

Самі ви сепаратисти! Україна є Соборною та Єдиною Державою. На нашу думку, саме Галичина, завдяки своїй унікальній історії та моральній звитязі духовних пастирів, протягом століть оберігала та плекала справжній дух українства. Власне галичани послідовно обстоювали незалежність України і боролися за неї навіть у радянські часи. Свідчення галицької візії та чуття Української держави у нашій великій країні ми вважаємо своєю місією. А місія кожного патріота-галичанина, на наш погляд, – показувати приклад розбудови успішної незалежної України.

Точно не сепари?

Точно. Нагадуємо, перед словом «Галицька» у назві нашої партії стоїть слово «Українська». І це не просто так. Ваші упередження стосовно регіональних партій є хибними, адже локальні політичні об’єднання – це звична та ефективна європейська практика. Згадаймо, наприклад, досвід Історії та Баварії, де локальні партії домінують в регіональній політиці. Ми впевнені, що розвиток Галичини найкраще вдасться саме регіональній партії, утвореній тими людьми, які живуть тут, тут працюють і саме тут бачать своє майбутнє майбутнє у складі справедливої соборної України.

Звідки гроші в партії?

Ми пишаємося тим, що, на відміну від “вождівських проектів”, ми є тією партією, яка може довести прозорість свого фінансування. Наш бюджет наповнюється за рахунок обов’язкових членських внесків партійців. Крім того, фінансову допомогу нам надають представники середнього та малого місцевого бізнесу, фізичні особи-підприємці та окремі громадяни. Всі надходження партії зафіксовані на сайті НАЗК у формі щоквартальних звітів. Якщо зайдете туди, то пересвідчитеся, що більше половини надходжень ми отримуємо від власників сільськогосподарського бізнесу, а також від спонсорів з IT-індустрії та ресторанного бізнесу. Загальна інформація є також і на нашому сайті. Тут

Як і з ким Ви йдете на місцеві вибори?

Українська Галицька Партія є платформою для громадських активістів, небайдужих громадян та лідерів громадських середовищ. Усі наші кандидати на місцеві вибори – це люди із успішним досвідом самоврядування й реалізації громадських проектів в сфері управління. Це люди з незаплямованою репутацією, що пройшли ретельну перевірку. Наші двері завжди відкриті для усіх чесних, патріотичних та активних людей, готових брати на себе відповідальність за спільне майбутнє.

Хто керує партією?

УГП – це мультилідерська партія, у якій керівник обирається на обмежений термін. Всі керівники УГП можуть перебувати на посадах не більше двох разів поспіль по два роки. Партією керує З’їзд, а між з’їздами — Політрада. Наразі головою Політради УГП є Ірина Моряк. Ірина пройшла шлях від юриста партії до голови за 4 роки.

Що взагалі означає християнсько-демократична партія?

Це партія, яка керується християнсько-демократичною ідеологією. Християнські демократи показали свою спроможність у найважчі часи – об’єднали і відбудували Європу після війни, забезпечили динамічний економічний розвиток та високі соціальні стандарти. Ця ідеологія базується на християнських цінностях та моралі, але вона поза конфесійна, не має стосунку до Церкви.

В її основі – опора на громади. Тому що в громаді людина найкраще може бути почута, її інтереси найкраще можуть бути враховані та забезпечені. Гармонійне врахування інтересів спільноти і кожного у цій спільноті є головним завданням демократії. Одна з християнських чеснот – не мовчати, реагувати на несправедливість чи проблеми. Людина повинна бути відповідальною. Ми не мовчимо, коли бачимо несправедливість. Ми втручаємося, коли розуміємо, що можемо змінити ситуацію на краще. Ми шануємо гідність та свободу людини, вміємо вести діалог і враховувати різні думки, поважаємо недоторканність приватної власності, пропагуємо чесну працю та успіх завдяки талантам та ощадливості, соціальна допомога – для потребуючих, а не тих, хто прагне паразитувати. На нашу думку – це найкраща і найвідповідальніша ідеологія.

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]