Хто увійшов до ручного Виконкому міськради?

Фракція Української Галицької Партії у Львівській міській раді рішуче виступила проти включення до Виконавчого комітету насправді фіктивних представників громадськості – екс-депутата і підприємця Ореста Печенка, а також – начальника ГУ ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського. Так само проти цих осіб виступила і активна громадськість міста.

“По-перше, мені здається, що відбулося ґвалтування ЗУ “Про місцеве самоврядування” і Регламенту ЛМР. Мені це призначення  заступників та складу Виконавчого комітету виглядає фарсом. Ці претенденти навіть не вийшли перед очі громади та депутатів, не розказали про себе публічно. Так, щоб не хтось за них, а вони самі за себе. А лише так можна було за них голосувати.

І по-друге, так, Виконком ЛМР потребує якісного оновлення, зокрема, участі у ньому громадських активістів та моральних авторитетів Львова, до яких є довіра львів’ян. Але ці люди, прізвища яких сьогодні озвучили, яких туди “пропхали”, ні в кого довіри не викликають. Наприклад, п. Дмитровський, є керівником обласного управління з Надзвичайних ситуацій, але ніхто досі ніяк не відповів за загибель рятувальника на Грибовицькому сміттєзвалищі. П. Дмитровський від часів Януковича перебуває на своїй посаді. І жодні люстрації його не торкаються. Жодних особливих реформ у його службі також проведено не було. І п. Орест Печенко. З того, що люди обговорюють у соцмережах, можна зробити припущення, що ця людина таки мала стосунок до грального бізнесу у Львові. Чи саме такої особи потребує Виконком ЛМР? Я вважаю, що такі призначення – абсолютна кулуарщина. Тому наша фракція не брала участі у цьому фарсі місцевого самоврядування”, – наголосив голова фракції УГП у Львівській міській раді Тарас Чолій.

Так само проти порушення процедури включення нових членів до виконкому виступила голова комісії законності, депутат від Галицької партії Юлія Гвоздович.

“Про включення до порядку денного додаткового питання про зміну структури виконавчих органів не голосували при затвердженні порядку денного. Комісія законності не прийняла однозначного рішення щодо створення департаменту з поводженням зі сміттям. Також я зауважила колегам-депутатам, які висунули кандидатури на членів виконкому, що стаття 69 Регламенту ЛМР чітко визначає, що вся інформація про те, що хтось хоче номінувати людину у склад виконавчого комітету, повинна бути оприлюднена за 3 дні до голосування. Претендент має виступити перед депутатами на сесії”, – зазначає Юлія Гвоздович.

Соцмережі на новину про наміри міського голови Львова ввести до складу Виконкому такого одіозного “представника громадськості”, як Орест Печенко, відреагувала ще вчора.

“Це повний безмеж! Андрій Садовий раптом вирішив ввести у склад виконкому представника громадськості. Без визначеної процедури введення такого представника, без жодних обговорень – це ж нонсенс! До відома: Орест Печенко – рідний брат бізнес-партнера сектретаря Львівської міської ради Анатолія Забарила. Гральний бізнес, ресторани, ЗМІ, у стріктурі власності яких неодноразово спливав Димінський. Це що? То в нас така собі “громадськість”, дуже афільована з владою, найкорупційнішим бізнесом. Прошу мера надати обгрунтування, а також порядок призначення у склад виконкому таких осіб!”написала на своїй сторінці у Фейсбуці громадська активістка, голова ГО “Народна дія” Олеся Дацко.

Але сьогодні ручна більшість міського голови Львова таки затвердила оновлений персональний склад Виконавчого комітету Львівської міської ради. До нього увійшли: Андрій Садовий, Анатолій Забарило, Марта Литвинюк, Сергій Бабак, Геннадій Васьків, Ростислав Дацків, Андрій Москаленко, Орест Печенко та Сергій Дмитровський.

Таке питання для депутатів об’єднали з питанням про внесення змін до структури ЛМР. Зокрема, у структурі Ратуші створити новий департамент  – з питань поводження з ТПВ. До нього увійшли управління житлового господарства, управління оперативного поводження з відходами та управління розвитку системи поводження з відходами.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]