Хто хоче до Львова: місто має розпочати діалог із прилеглими селами

В Україні розпочався другий етап реформи адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування, формування так званих “великих районів”.

Відомо, що до Львівської міської об’єднаної територіальної громади наступного року доєднаються Брюховичі, Винники та Рудно. Але є ще багато десятки сіл та містечок поблизу Львова, що так і не визначилися, куди їм приєднуватись.

Львів має спрацювати на випередження.

Це  – Сокільники, Лисиничі, Підбірці, Дубляни, Малі Підліски, Ситихів, Малехів , Великі Грибовичі, Малі Грибовичі, Збиранка, Гряда, Воля-Гомулецька, Бірки, Рокитне, Рясне-Руське, Підрясне – щонайменше 16 населених пунктів.

І Львів має спрацювати на випередження, переконана депутатка ЛМР від УГП Юлія Гвоздович. Відтак вона просить ЛМР звернутися до Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Кабінету міністрів України та розпочати діалог з переліченими громадами щодо їх приєднання до Львова.

Оскільки Львів є центром економiчної активностi, надання соцiальних, адмiнiстративних послуг населенню, мешканцi навколишнiх сiл давно використовують спільну інфраструктуру. Водночас в самому Львові відчувається брак територій, зокрема, для реалізації важливих для міста та регіону інфраструктурних проектів.

Об’єднання відоповідає інтересам жителів Львова та навколишніх сіл.

“Таке об’єднання відоповідає інтересам жителів Львова та навколишніх сіл, а також сприятиме розвитку міста як потужного інфраструктурного та економічного центру Східної Європи. Не хочеться потім  поспіхом і необдумано приймати такі рішення. Ми ще маємо місяці, але цей процес потрібно починати вже сьогодні”, – переконана депутатка від УГП.

Тепер ЛМР має три тижні, щоб дати відповідь на пропозицію Юлії Гвоздович.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]