fbpx

Хороший депутат: як ним стати

У лютому у Львові стартує освітня платформа “Депутати 3.0”. Говоритимуть про те, що повинен знати і вміти місцевий політик

Як стати хорошим депутатом для громади? Що для цього треба вміти і знати? Українська Галицька Партія прагне, щоб депутати знали точні відповіді і справді діяли.

Наприкінці минулого року на виборах до ОТГ партія отримала велику довіру у Радехівському та Бібрському районах. Нові депутати  з’явилися в радах Радехівської, Бібрської та Зимноводівської ОТГ.

Аби максимально їх підтримати, УГП творить тренувальну платформу для місцевих рад Львівщини. Вже готові допоміжні матеріали – буклет із правами та обов’язками депутата.

А на початку лютого стартує навчання для наших “новобранців” з Радехівської, Бібрcької та Зимноводнівської ОТГ. Тут політики дізнаються, як діяти, щоби з того був добрий результат, як спілкуватися з виборцями та громадою, аби тебе розуміли, і багато іншого.

Творити нову політичну культуру і ламати стереотипи найважливіше на прикладі роботи депутатів, демонструючи якісно іншу якість роботи наших осередків.

Голова Львівського обласного осередку УГП Іван Щурко каже, що всі ми хочемо від політика ефективної, змістовної та якісної роботи. Так як цього досягти?

Ми багато говоримо про нову політичну культуру, про ламання стереотипів щодо політика. Але творити нову політичну культуру і ламати стереотипи найважливіше на прикладі роботи депутатів, демонструючи якісно іншу якість роботи наших осередків. У Львівській області 55 депутатів місцевих рад від УГП. І їх стає щоразу більше. Питання ефективності їхньої роботи для нас дуже важливе. Тому цей освітній проект має відчутно підвищити якість роботи депутатів місцевих рад. Ми будемо навчати не тільки нових депутатів. Подібні цикли навчань готуємо і для депутатських фракцій у Перемишлянах, Жидачеві, Яворові, Новояворівську, Мостиськах – всюди, де в нас є осередки і представники у радах“, – пояснює Іван Щурко.

Додамо, що Галицька Партія постійно пропонує навчання і допомогу своїм депутатам у місцевих радах. Щороку відбувається Форум депутатів місцевих рад усіх галицьких  областей. І таких тренінгів, зустрічей та інших заходів ставатиме щоразу більше.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]