Хочеш змін – бери відповідальність і йди в політику!

В українців є багато запитань до теперішньої влади. І з освітою щось не те, і тарифи високі, і ціни ростуть непропоційно до зарплат. Економіка у кризі, АТО, корупція – нам є на що нарікати. Але критикувати недостатньо, треба діяти, пропонувати, об’єднуватись із однодумцями і творити зміни. Ви готові, але не знаєте, куди піти зі своїми ідеями? Тоді вам – до нас! Українська Галицька Партія об’єднала саме таких дієвих, активних та ініціативних.

imgonline-com-ua-Compressed-rHaQHdmeQHwdSJn

Наталія Сербин, голова Івано-Франківської організації УГП, громадська діячка, волонтер:

“Левова частка проблем у державі  має політичне коріння. Політики  щодня приймають ключові рішення, від яких залежить наше життя і те, в якій державі будемо жити завтра. Боротися і протистояти треба, та важливо в цій боротьбі вберегти державу,  тому якщо хочемо справжніх змін треба брати на себе політичну відповідальність.

Рік тому я приєдналася до Української Галицької Партії – команди людей, які вирішили творити іншу політику: відкриту, креативну, відверту і без популізму. Засновниками цієї партії є відомі люди Галичини… Більшість із нас не мають політичного досвіду і є  вихідцями з громадського середовища, але ми люди дії, кожен має свої історії успіху, реалізовані громадські, волонтерські, культурні проекти. Свій досвід ми хочемо імплементувати в політиці.

Будьте сміливі, час для поступу – це сьогодні, потрібно діяти і працювати, а не тільки критикувати. Приєднуйтеся до Української Галицької Партії!”.

imgonline-com-ua-Compressed-nsnGE72kiRK

Микола Джичка, художник, нещодавно приєднався до команди УГП:

“Мені подобається сама ідея Української Галицької Партії. Тут немає культу “вождя”, а є лідерство ідей. Серед членів партії багато людей зі “Студентського братства”, з учасників “Революції на граніті”, близьких мені по духу.

Ще однією причиною, чому я обрав УГП, – є її зосередженість на Галичині. Бо я вірю, що треба, перш за все, починати наводити порядок у своєму домі, а потім вже власним прикладом показувати всім, як це робити. Тож почнімо з Галичини, зі своєї історичної батьківщини. Приєднуйтесь – будемо творити успішну Галичину разом!”

imgonline-com-ua-Compressed-PEYOckVf3ydr6

Наталія Федоришин, секретар Івано-Франківської організації УГП, громадська активістка:

“Кожна людина рано чи пізно постає перед вибором: що робити далі, чим зайнятись у житті? Щойно я вивчилася на філолога польської та української мов. Але ставати вчителем чи вченим не наважилась. Бо галузь освіти в Україні потребує кардинальних змін, які часто наші привладні політики блокують, не бажаючи змінювати звиклі схеми.

І я зрозуміла для себе, що варто йти в політику, хоч як погано її характеризують. Бо стару систему треба ламати з прогресивною молоддю, змінюючи сьогодення та виборюючи шанс на краще майбутнє. Такою далекоглядною політичною силою стала для мене Українська Галицька Партія. Праця тут потребує багато сил, віри та підтримки, але, я переконана, що все це принесе добрі результати. Приєднуйтеся – спільними зусиллями ми спроможні змінювати державу!”

Хмілевський

Юрій Хмілевський, активіст УГП, студент ІФНМУ:

“Я обрав Українську Галицьку Партію, бо тут зібралися молоді люди з передовими поглядами на майбутнє. Зараз я навчаюсь, але по закінченню університету хочу працювати у своїй країні, отримувати гідну оплату праці, не шукаючи кращого життя за кордоном. Але, щоб країна стала успішною, хтось мусить над цим працювати. В Галицькій Партії я бачу згуртовану молодь, яка досліджує різні сфери державного життя – освіту, тарифи, земельні питання, аналізує проблеми в них, крок за кроком шукає шляхи вирішення цих проблем, створює проекти реальних змін. Саме серед цієї молоді я побачив себе – майбутнього медика. Долучайся і Ти!”

Лідія Барчук

Лідія Барчук, пенсіонерка, долучається до роботи експертної економічної групи УГП:

“Як колишній викладач економіки не можу стояти осторонь господарки свого краю. Адже економіка потребує підтримки і реформ, вона є однією з найважливіших галузей суспільного життя, фундаментом для впровадження всіх змін. Я почула про роботу експертної економічної групи Української Галицької Партії і вирішила до неї приєднатися, щоб вивчати економічний та соціальний стан Івано-Франківщини, формувати пропозиції зі створення робочих місць, вести економічну просвітницьку діяльність серед населення.

Запрошую всіх небайдужих економістів вступати до партії і долучатися до роботи групи, працювати над розвитком економічної думки та ініціатив, спрямованих на покращення життя і добробуту Галичини”.

10606066_745069655594523_6829515851054939932_n

Богдан Бринський, художник:

“З Галицькою Партією я познайомився десь півроку тому, коли над Дністром нависла загроза будівництва гідроелектростанцій. Мене, як уродженця придністровського краю, дуже боліла ця тема, і я знайшов однодумців у Галицькій Партії. Вони першими виступили на захист Дністра, писали листи у профільні міністерства, до місцевої влади, вели інформаційну кампанію серед громад. У процесі цієї роботи я побачив, що тут працюють справді дієві люди, тут не робиться все “на камеру”, а по-справжньому. Партія – галицька, і це її велика перевага. Тут швидше будуть захищати інтереси рідного краю, довкілля, громад, ніж “великі чиновники” з Києва. Тому закликаю всіх, хто хоче йти в політику і бути добросовісним політиком, долучайтеся до Української Галицької Партії”.

Починайте творити зміни вже сьогодні з командою однодумців в Українській Галицькій Партії. Реєструйтеся тут. Приходьте – поговоримо!

Будуємо Україну- починаємо з Галичини!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!