Хочеш стати помічником депутата у Радехівській ОТГ? Запрошуємо!

Кожен депутат Радехівської міської ради зможе мати до 5 помічників. Вони працюватимуть, як і депутати, на громадських засадах. За відповідне рішення проголосували тут нещодавно на сесії міської ради. “Положення про помічників депутата” – це ініціатива депутата Радехівської міської ради від Української Галицької Партії Юрія Фольварочного.

“Спочатку це питання навіть викликало спротив. Не всі розуміли, навіщо депутатам помічники. Та після пояснень, положення затвердили”, – розповів Юрій Фольварочний.

Депутатство – це, фактично, волонтерська робота. На благо громади ти маєш працювати у вільний від основної роботи час. А встигнути все на совість буває дуже важко.

“Щоб залишатись ефективним, депутатом потрібно бути присутнім на засіданнях сесій, депутатських комісії, мати зустрічі з громадою, реагувати на звернення громадян, коли ті просять розібратися на місці, а також поєднувати це все з основною роботою. Часто ця праця вимагає від депутата знань в юридичній, економічній, фінансовій та інших сферах. Тому законом передбачено для депутата можливість мати до 5 помічників на громадських засадах”, – каже юрист, заступник голови Львівського обласного осередку УГП Віталій Біловус, який в межах Депутатського Хабу Української Галицької Партії був головним автором проекту Положення.

Проте для того, щоб помічники офіційно приступили до своєї праці, потрібно було прийняти відповідне Положення. Таких документів у радах ОТГ Львівщини поки що майже нема.

“У нас нема помічників і нема такого документа, – каже секретар ради Розвадівської ОТГ Христина Огоновська. – Проте я готова винести його вже на наступну сесію. Вважаю його вкрай потрібним для нас”.

Повноваження помічника майже такі, як і в самого депутата: за дорученням, він може зустрічатися з керівниками управлінь і департаментів, представляти позицію керівника на комісіях, брати участь у засіданнях виконкому, вирішувати інші завдання. Відповідне положення розширює і деталізує норми закону “Про статус депутата місцевої ради”, а офіційно реєструє помічників та видає їм посвідчення міська рада. Стати помічником депутата може будь-який житель громади, який досягнув 18-річного віку, має повну середню освіту і є громадянином України.

Нагадаємо, фракція Української Галицької Партії в Радехівській раді є чи не найдієвішою. Депутати активно цікавляться та дослухаються до думки громади, організовують толоки, пишуть найбільше звернень та депутатських запитів, дбають про безпеку в місті, молодіжну політику тощо. А згадане Положення для обранців від УГП тут не перше: кілька тижнів тому в ОТГ прийняли програму “Безпечне місто”, створення якої ініціював ще один депутат від Галицької Партії Павло Бартошик.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]