Гроші громади Дрогобича будуть під чітким контролем

За ініціативи осередку Української Галицької Партії, у Дрогобичі буде щорічний незалежний зовнішній аудит найбільших комунальних підприємств. Це допоможе громаді розуміти діяльність комунальних підприємств і контролювати бюджетні кошти, а владі та самим комунальникам – якісніше вести господарку.

Спершу активіст партії Олег Дьорка створив петицію, вона набрала необхідну кількість голосів містян, її підтримали депутати міської ради. Наші партійці також розробили та передали департаменту міського господарства Дрогобицької міськради проект рішення про запровадження запропонованих фінансових перевірок.Там вони прописали, що аудиту підлягають ті комунальні підприємства, дохід яких перевищує 1 млн гривень, а внески до статутного капіталу – понад 500 тис грн у рік. Так само в проекті ухвали йдеться, що здійснити аналіз може тільки незалежна зовнішня аудиторська фірма, а його результати мають бути повністю опубліковані у системі відкритих даних міста.

“Дрогобич визнали містом, яке найкраще в Україні працює з відкритими даними. Цей аудит і контроль за коштами громади потрібен, щоб допомогти самим комунальникам. Як? Наразі відкриті дані містять багато великих табличок про діяльність комунальних підприємств міста. Розібратися в них людям складно. Аудиторські фірми зможуть якісно проаналізувати їхню діяльність, вказати, де можуть бути зловживання, підказати, як вдосконалити роботу КП Дрогобича”, – коментує Олег Дьорка.

Публічність і прозорість використання громадських коштів є одним із важливих пріоритетів партійців УГП у Дрогобичі, Львові, Івано-Франківську та всіх містах, де діють активні осередки політсили. Якщо вас цікавить ця тема, долучайтеся до команди Галицької Партії у своєму регіоні.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]