Громадський простір та депутатська приймальня запрацювали на Бродівщині

Днями у Бродах відбулося відкриття громадського центру “Наш простір” та депутатської приймальні.

Це майданчик для комунікації представників різних середовищ однієї громади.

Тут збиратимуться активісти різноманітних громадських організацій, партійці нашої політичної сили та прихильники УГП, депутати міської ради та усі, хто цікавиться життям ТГ.

Виставки, тренінги, заняття з патріотичного виховання, підтримка дітей з соціально-незахищених сімей – це далеко неповний перелік активностей, що відбуватимуться у центрі.

Зокрема, наша партійка Альона Хміляр під час відкриття розповіла про проєкт “Корпоративне наставництво”, який вже реалізовується тривалий час. Вона є його координаторкою на Бродівщині. За її словами, це ініціатива, в межах якої, підприємці допомагають у виборі професії та життєвого шляху дітям з інтернату.

Також у цьому приміщенні діятиме депутатська приймальня.

Оскільки у Бродівській міській раді є троє обранців УГП: Назарій Островський, Ірина-Еріка Кужелюк та Володимир Ступак. І наша політична сила активно працює не лише перед виборами.

“Для мене депутатство – це про відповідальність перед кожним виборцем, який віддав свій голос за УГП. Саме тому, у цьому приміщенні працюватиме і депутатська приймальня. Це майданчик для комунікації з людьми”,- розповів депутат Бродівської міської ради Назарій Островський.

Голова Політради Української Галицької Партії Ростислав Коваль наголосив, що комунікація між середовищами дуже важлива.

“Об’єднуйтесь, комунікуйте та працюйте. А ми, як партія, будемо для вас підтримкою та платформою. Нехай тут тривають дискусїі, а в дискусії народжуються рішення, які будуть корисними для вас та вашої громади”,- зазначив Ростислав Коваль.

“Я вдячний засновникам партії, які заклали ідею субсидіарності та мультилідерства в основу нашої політичної сили. Завдяки тому ми вже 9 років працюємо для розвитку громад. Зокрема, на останніх виборах ми отримали 219 депутатів різних рівнів у різних громадах. І саме у Бродах нашу політичну силу представляє троє обранців. І я у них впевнений на сто відсотків. Щоб ми були суб’єктами у політиці Галичини та України, ми повинні мати такі сильні команди, яка є сьогодні у Бродах. Пишаюся бродівською командаю УГП”,- сказав голова Політради.

“УГП – це політична сила, що об’єднала професійну команду з досвідом реалізації проєктів. Позитивно, що наша бродівська громада має людей, які вміють генерувати ідеї та їх реалізовувати”,- резюмував голова міського осередку УГП Павло Шудрик.

Команда Української Галицької Партії продовжує працювати, щоб відстоювати ваші інтереси.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]