Громадський офіс УГП: позаду насичений подіями січень

Громадський офіс Української Галицької Партії працює лише третій місяць, але вже встигли організувати там багато подій, до нас майже щодня звертаються зі своїми проблемами, пропозиціями та ідеями львів’яни і мешканці різних районів Львівщини. Про найважливіше за січень розкажемо Вам детальніше.

Хоч і було у січні багато свят, але за перший місяць 2016-го року в Громадському офісі УГП партійці встигли багато всього. Саме тут вони організували та провели відкритий семінар на тему «Створення та ефективне функціонування ОСББ», в якому взяли участь майже шість десятків львів’ян.

Тут відбулася перша відкрита зустріч активних містян,

які мають конструктивні ідеї та хочуть втілювати їх в освітній сфері.011

У другий місяць після відкриття юристи Української Галицької Партії провели особистий прийом 15 громадян. Як результат – надали 7 юридичних консультацій, підготували 10 депутатських звернень, одне колективне звернення від мешканців та ще низку подібних документів.

В офісі вже опрацювали документи про отримання матеріальної допомоги від трьох осіб. Наразі ці звернення розглядають депутати. Юристи Громадського офісу тісно співпрацюють з депутатами та їх помічниками, здійснюючи юридичний супровід їхньої діяльності. Відтак за січень вони підготували 11 та опрацювали ще 10 депутатських звернень, оформили 3 депутатські запити.

Крім юридичного супроводу конкретних ініціатив тематичних робочих груп УГП, які стартували наприкінці січня («Архітектури», «Освіти», «Культури» тощо), правники Партії взяли участь у робочій групі Львівської міської ради з напрацювання нової редакції Регламенту ЛМР, а також постійно супроводжують діяльність постійної комісії законності, свободи слова та депутатської етики https://primostream.it/

Також 15 січня у Громадському офісі відбулося цікаве навчання з тайм-менеджменту для членів Української Галицької Партії.
Ви можете особисто переконатися у дієвості Громадського офісу і привітності його працівників, завітавши на одну з наших майбутніх подій або звернувшись зі своєю, соціально важливою ініціативою. Нагадуємо адресу: м. Львів, вул. Костя Левицького, 20 (одразу за поворотом на вул. С. Палія), тел.: (032) 276-25-96, моб.: 068 771 16 69. Графік роботи: пн., вт., чтв., пт. – з 10 до 18 години, у середу офіс працює з 10 до 20 години, у суботу та неділю – вихідні.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]