Громадський офіс як майданчик для співпраці

Реалізувати власну ініціативу, поспілкуватися з депутатом, вирішити актуальну проблему мікрорайону чи кварталу, або ж навчитися чогось нового та корисного – все це можливості, які надає Громадський офіс Львівської міської організації Української Галицької Партії.

Громадський офіс УГП у Львові почав діяти ще в грудні 2015 року. Але від початку заснування мав не типову форму роботи.

“Концепцію офісу розробляли так, щоб допомагати людям, котрі хочуть змінювати свій квартал, місто, країну, починаючи з себе і власного оточення. Громадський офіс став відкритою платформою, де можуть комунікувати мешканці між собою та з представниками Української Галицької Партії”, – розповідає керівниця Громадського офісу Наталія Мільчевич.

Вже більше 2-х років запланована форма роботи активно впроваджується. За цей час Громадський офіс відвідали близько 800 львів’ян. А це сотні вирішених проблем, реалізованих ініціатив та проведених юридичних консультацій.

“Будь-яка людина може до нас прийти, звернутися за допомогою чи порадою. В Громадському офісі завжди є юристи, які можуть надати фахову та професійну консультацію. Якщо маєте бажання реалізувати власну ініціативу, але не знаєте як, тут ви зможете отримати “алгоритм дій”. Наприклад, хочете встановити дитячий майданчик поблизу багатоповерхівки, де мешкаєте з сім’єю. В такому разі ми можемо підказати “у які двері стукати”, до кого звертатися і які документи необхідно підготувати”, – додає пані Наталя.

Крім цього, на базі Громадського офісу був створений освітньо-тренінговий центр, щоб мешканці могли стати більш юридично грамотними, знали власні права та вміли їх відстоювати. За час діяльності Громадського офісу було проведено близько 25 публічних подій. Серед них семінари щодо створення ОСББ, навчання з правової грамотності, школа переможців Громадського бюджету, тренінги із земельних питань тощо. 

У Громадському офісі можна отримати інформацію про роботу Української Галицької Партії, зокрема діяльність Львівської міської організації та депутатів Львівської міської ради від фракції УГП. Тут завжди є свіжа партійна преса, інформаційні буклети та корисні довідники. В офісі можна зустрітися з депутатом, звернутися до нього з пропозиціями та за допомогою.“Наші партійці та депутати ЛМР завжди відкриті до співпраці та діалогу. Проте рекомендую відвідувачам завчасно телефонувати. Так ми зможемо зручно спланувати зустріч з депутатами. Оскільки вони часто бувають на виїздах та на засіданнях різних комісій і робочих груп. Ну, і завчасне розуміння проблематики, з якою хочете звернутися, дозволить нам краще підготуватися, щоб наша зустріч пройшла більш продуктивно та якісно”, – говорить Наталя Мільчевич.

Громадський офіс Української Галицької Партії у Львові радо відчиняє свої двері для співпраці щодня, крім святкових та вихідних, з 10:00 до 18:00. І хоча, тут не можна вирішити всі питання. Бо особисті проблеми, такі як добросусідство, поділ спадщини, купівля-продаж, ДТП і т.д., не належать до сфери взаємодії громадян та органів влади. Представники офісу завжди можуть підказати, хто подібні питання вирішує і до кого варто звернутися.

Адреса: вул. Січових Стрільців, 10, кв. 12а (вхід з двору).

Контакти: (032) 255 38 37, моб.: 068 771 16 69.

Електронна пошта: openuhp@gmail.com.

 

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!