Громадський Бюджет Львова: як реалізувати ідею громади?

У вівторок, 20 липня, відбулася зустріч щодо Громадського Бюджету Львова. Експерти ділилися корисними порадами про ідеї та оформлення проєктів.

Партійка УГП Вікторія Проць розповіла хто може подати проєкт та що для цього потрібно. За її словами, слід сформулювати ідею, скласти приблизний кошторис, зробити фото- чи відео візуалізацію. Окрім цього, треба підготувати список осіб, що підтримують проєкт з підписами та подати пакет документів у ЦНАП або online. Також вона поінформувала про цьогорічні нововведення.

Громадська активістка та авторка і переможець 3 громадських проєктів Наталія Процак розповіла, що Громадський бюджет – це робота усієї команди.

“Найголовніше знайти ідею та набрати голоси. Для цього ми виходили на вулицю до людей та спілкувалися з мешканцями, агітуючи за свою ініціативу. Якщо ви працюєте, то краще візьміть відпустку на етапі агітації та голосування за ваш проект”,- радить вона.

Автор 4 проєктів та голова ГО “Добра громада” Михайло Семко зазначає, що наші мешканці стали активніше голосувати за проєкти.

“Останні два роки промоція і голосування за проєкти – це як участь у виборчій кампанії”,- сказав він.

Загалом усі спікери були одностайними: якщо щиро вірити у свій проєкт та наполегливо працювати, то перемогти обов’язково вдасться. Тож щиро бажаємо натхнення та нових реалізованих ідей в межах Громадського Бюджету.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]