Галицький футбол в Дрогобичі. Молода зміна

У Дрогобичі на Львівщині місцеві активісти, за підтримки Української Галицької Партії, створюють дитячий футбольний клуб.

Дрогобич має давню футбольну історію. Ще на початку 20 століття було кілька футбольних команд, які завзято між собою змагалися, щоб здобути звання кращої. До футбольного руху було залучено все місто. Не дивлячись на вік, стать, національність та віру – вболівали всі.

У 90-тих роках свого розквіту зазнав футбольний клуб “Галичина”. Однак згодом команди не стало, а з нею футбольний рух дещо відійшов у тінь. Однак це не завадило вирости цілому поколінню футболістів, які досягнули високої професійності та визнання.

Прихильник УГП Роман Берегуляк  мешкає у Дрогобичі, виховує з дружиною двох синів і нещодавно розпочав процес відновлення молодіжного футбольного клубу. Вирішив започаткувати і якісне навчання для дітей.

“Це поки що лише старт, але я вірю в те, що моя ініціатива розвиватиметься. У мікрорайоні, де я мешкаю, є збудоване футбольне поле, якраз на території церкви. За погодження пароха, з весни ми розпочинаємо роботу нашого клубу для дрогобицьких дітей”, – коментує Роман Берегуляк.

Наразі триває процес реєстрації громадської організації, що об’єднає батьків малих футболістів.

Роман Берегуляк планує залучати до тренувань своїх побратимів-футболістів, які є гравцями вищих ліг. Якщо ви хочете записати свою дитину на навчання, телефонуйте: 096 658 46 05.

Нагадаємо, так само футбольну команду міста відновлюють, за ініціативи депутатів Галицької Партії, у Жидачеві.

Григорій Галич

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!