Галицькі батьки вимагали відкрити садки

Питання відкриття дитячих садочків у Львові розглянуть вже у п’ятницю, 3 липня. Це результат сьогоднішньої акції біля Львівської ОДА “Відкрийте_дитячі_садки”. Зініціювала акцію депутатка ЛМР від Української Галицької Партії Юля Гвоздович, котра є водночас головою громадської організації «Батьки в дії».

“Сьогодні ми хотіли нагадати, що карантин діє вже не місяць і не два. Нагадати про працюючих батьків. У Львові є близько 30 тисяч сімей, батьки у яких змушені виходити на роботу. Натомість не всі мають де залишити своїх дітей”.

Ще 25 травня Міністерство охорони здоров’я дозволило працювати дитячим садочкам. Тому учасники акції закликали обласну комісію переглянути своє рішення. Скориставшись досвідом інших міст, відкрити комунальні дитячі садочки у Львові.

“Є ще один аспект… Діти в дошкільному віці хочуть уваги, хочуть контактувати з однолітками, активно бавитись. Власне, на іграх вони ростуть і розвиваються. На кілька місяців вони втратили таку можливість… Якщо садочки не відкриють, то це може вплинути ще й на психічний розвиток дітей,” – додала голова УГП у Львові, мама трьох дітей Ірина Бек, яка також долучилась до акції.

Учасники акції домовились із керівництвом обласного департаменту освіти до п’ятниці напрацювати механізм роботи дитячих садочків в нинішніх умовах. Спільні пропозиції винесуть на розгляд обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]