Галицька Партія знову зібрала повну залу майбутніх бізнесменів

На початку цього тижня у Львові вже вдруге пройшов семінар зі створення власної справи – “Креативний бізнес у Львові: як почати?”. Вже традиційно, захід зібрав повну залу слухачів, які мріють відкрити власний бізнес, але ще думають, з чого розпочати.

Спікерами цього разу були: Катерина Сойка – адвокат, юрист, експерт у сфері корпоративного та податкового права, Христина Дикун – відео-маркетолог, власниця студії відео-презентацій “Відео для Вашого бізнесу” та Маркіян Юринець – співзасновник і головний маркетолог компанії “OK Factory”.

imgonline-com-ua-Compressed-uaXHAU8mXioeC

“Дуже часто люди плутають креативний бізнес з іншими типами бізнесу, який є на ринку. Насправді, можна просто говорити бізнес, яким би він не був: чи креативний, чи стартап тощо. Бо ми завжди граємо за тими ж правилами, які є на ринку (закони, постачальники, ведення бізнесу). Тому це може бути неймовірно креативно, але всі стикаємось із тією системою, яку ми маємо в нашій країні, незважаючи на те, чи це інноваційне рішення, що допоможе змінити світ, чи ФОП який буде постачати продукти в магазин біля дому.

Креативний бізнес – це все те, що “твориться” за останні роки у світовій економіці. Для мене креативний бізнес – це щось протилежне від нудних офісних центрів, сірих піджаків і білих сорочок. Ми живемо в цікавому світі, де цінністю є не сам факт “власності”, а лише можливість використання. Uber, Нетфлікс, BlaBlaCar, Airbnb чи ще сотні таких проектів. Це коли важливим є не авто, а добратися вчасно в іншу точку міста. Цінність – це не офіс, а можливість зростати і творити в правильному середовищі. Це важливо, і є новим у цей час, – каже Маркіян Юринець.

Близько двох годин майже сотня учасників вчилися та переймали досвід у досвідчених фахівців.

imgonline-com-ua-Compressed-OubbZRkHzzlya

“Я завжди стежу за подіями УГП і намагаюся відвідувати, які мені найбільш цікаві. Семінар про креативний бізнес я не могла пропустити, оскільки є зареєстрованим ФОПом і тема заходу дуже близька. Мені важливо було дізнатися, яким чином свій зареєстрований ФОП я можу використовувати далі у розвитку власного бізнесу. Дуже цінною була інформація про існуючі системи оподаткування, КВЕДи, які варто добавити тощо. Також я дізналася про багато нових цікавих ідей, які я можу перспективно застосувати у власній справі.

imgonline-com-ua-Compressed-kluTpzbrofmQWxI

Дуже логічно були вистроєні виступи спікерів: спочатку обговорили юридичні аспекти, потім більш творчі, а на завершення був дуже мотиваційний спікер, який на власному досвіді показав, як можна з маленької ідеї зробити велику справу. Подібні заходи є корисними і тим, що ми маємо змогу познайомитися і поспілкуватися з однодумцями, обмінятися інформацією та досвідом. Після семінару я зрозуміла, що не потрібно зупинятися, лише рухатися вперед, не сумніваючись у власних силах”, – розповідає учасниця семінару Юлія Цьона.

Українська Галицька Партія вірить, що розвиток підприємництва – це, перш за все, розвиток країни. Тому переконані, що креативний бізнес здійснює свій влив не лише на економіку, а й на виховання нового динамічного та конкурентноспроможного суспільства.

imgonline-com-ua-Compressed-0j9yxa88IzJQWPCe

Тому, якщо буде запит, партійці готові продовжувати різні зустрічі на тему започаткування нового бізнесу. Зокрема, вже найближчим часом подібний семінар планують провести у Золочеві на Львівщині. До цього кілька таких зустрічей вже відбулися у різних містах та містечках Галичини.

Під час кожного заходу всі присутні можуть безкоштовно отримати довідник “Власна справа”. Також цей та інший довідники можна отримати у Громадських офісах Української Галицької Партії.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!